Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: WARN for WHAT?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
viorelu
Inca incerc sa inteleg pentru ce am luat warn?
1.SPAM (cu o anumita tema)...bun!...cine a incitat la spam?Nu vad tema interzisa scrisa in topicul meu(cel sters).
2.PM cu tema respectiva...unde?Mi-l aratati si mie macar unul?
Va rog eu frumos daca moderati faceti-o corect...ca si asa vorbeste lumea prin targ ca forumul acesta a ajuns ce a ajuns,probabil moderarea defectuoasa sau lipsa fiind una dintre cauze.
Cu stima...sau nu.
P.S. postul este sters asa ca nu pot eu da referire la topic...doar ca era o intalnire de loganisti... dry.gif
R19/16v
1. In mesajul tau era link care ducea la un ceva.blogspot.

Spam #1


2. SPAM - PM-uri cu L0ganClub.

AlexV te-a prins cu spam pe PM cu L0ganClub.

Spam #2

Ce nu e clar?
viorelu
Astept exemple la ce spui...chiar si pe PM.E usor in a scrie in necunostinta de cauza...

1....blogspot(de care zici)...eu deja te vad ca esti pe dinafara subiectului...
2.Spamul pe PM care se tot flutura...a doua oara esti pe dinafara.

.....halal moderatori......
Astept dovezile,deocamdata pe PM,ori poate ma faceti sa le cer la vedere?
R19/16v
Al 2lea link din lista la care ducea linkul tau e: www.l*g*nc*ub*./.../intalnirea_regionala_brasov_27_28_02_2010_nr_2-t1... -


Da, in necunostinta de cauza... dar tot spam se cheama.

Foarte bine, halal de moderatori. Du-te unde-s moderatorii mai pe placul tau, merci.
viorelu
Tot spam se cheama?.....Mah voi cand va pune moderatori va intreba cineva ce e ala spam sa vada daca aveti vreo legatura cu moderarea unor discutii?
Care al doilea link?...ai stat mult sa numeri cate linkuri erau acolo...spune ca era un link de google search mai bine nu o mai plimba...
In primul rand era un anunt de intalnire a unor posesori de Dacia(conform cu sectiunea respectiva)Logan(cred ca numele asta o sa inceapa sa fie interzis pe aici,de parca ar avea raie).Eu am incercat sa fiu respectuos sa nu scriu numele comunitatii respective,iar daca cineva nu se baga sa ia totul in batjocura,totul ramanea la stadiul de anunt,anunt care cred si-a facut rostul chiar daca e sters,stiam ca asa se va intampla,iar intalnirea s-a consumat.Pana aici aproape OK.Insa de ce am luat WARN?Astept inca dovezi la punctul 1 si mai ales la punctul 2...
Inca odata...halal moderatori...pacat de forum...
Hai sa va vedem ce moderati?...unde sunt PM-urile cu care defilati?
...sau stergeti si topicul asta?
cristi_xp
QUOTE(R19/16v @ 2 Mar 2010, 12:18)
Al 2lea link din lista la care ducea linkul tau e: www.l*g*nc*ub*./.../intalnirea_regionala_brasov_27_28_02_2010_nr_2-t1... -
Da, in necunostinta de cauza... dar tot spam se cheama.

Foarte bine, halal de moderatori. Du-te unde-s moderatorii mai pe placul tau, merci.
*


chiar am pretentii de la tine .
Era un link in care se spunea ca e o intalnire regionala si ca pot sa vina si altii daca vor sau nu au aflat de intalnire . Nu cred ca forumul este asa necunoscut ,ca sa isi faca reclama pe marele vostru forum ,doar ca probabil sunt oameni care ar fi vrut sa afle de intalnire , ca in fond si la urma urmei e vorba tot de dacie .
Faze de copii mici .
klaus
Warnul nu s-a dat pentru postul din topic, ci pentru spamul pe pm.
Aici se inchide pana va veni un admin, daca e cazul, sa lamureasca treaba cu spamul pe pm.
AlexV
cristi_xp, n-am inteles, in ce calitate te bagi?

viorelu, foarte scurt si la obiect. Ai luat un warn fara vreo suspendare pentru spam pe pm. Cred ca am fost chiar ok doar cu warn. Sunt convins ca stii despre ce pm-uri este vorba, dar faci pe nevinovatul si vrei sa ti le arat. Eu pot sa le caut in baza de date, dar atunci nu mai discutam de warn ci de ban. Asa ca mai bine lasi lucrurile asa, ai comis-o si ai fost doar avertizat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.