Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]SUBWOOFER JBL
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
VRS_80
Se vinde subwoofer jbl 804 in incinta bass-reflex facuta dupa recomandarile producatorului(nu e din carton ).Se aude super bine.ofer proba.(pe mine m-a costat subul 220 lei+incinta 180lei).Putere 200w rms,800w max in 4 ohm.E aproape nou ,l-am folosit cat sa-i fac rodajul cateva luni la vol mic si mediu,dupa care l-am dat jos pt. ca mi-am luat un JBL P1222.Nu ocupa mult loc in portpagaj si poate fi miscat si de amplificatoare mai putin potente auzindu-se destul de tare.Mai e de vanzare si un adaptor de nivel hi-low Stinger Sloc.Se foloseste pt. a lua semnal amplificat din playere si scos prin rca spre amplificator.Pret 20 lei iar subwooferul 150 lei neg.
VRS_80
UP!
puiu82
Salut! Vreau eu adaptorul Stinger....

Adaptorul a ajuns la mine.Multumesc!
Bafta!
VRS_80
Mersi. A mai ramas la vanzare subwooferul la pretul de 140 lei.
VRS_80
UP! PRET NOU: 130 LEI !
VRS_80
UP! NEGOCIABIL !
VRS_80
UP! NEGOCIABIL ! ASTEPT OFERTE !
VRS_80
UP!
VRS_80
UP! NEGOCIABIL!
VRS_80
UP! PRET NOU 120 lei !
Boomerang
sal ofer 100 ron sunt din bucuresti faci proba?
dmo.mihai
samsung c260 la schimb?
VRS_80
Nu fac schimburi ! Accept doar bani. PRET 120 lei !
Boomerang
sal dami un id de mess k nu pot trimite privat nu stiu de ce imi da eroare sa contactez administratorul siteului
DavioForce
trimiti si prin fan curier?da un add la fla_tun
AdrianSavu
Ti-l cumpar eu astazi cu 110 lei.
VRS_80
Nu am cum sa trimit sub-ul prin curier ca e destul de greu si se plateste la kg.Iar pt. cei doi din Bucuresti ma puteti suna la 07*****

6 Mar 2010, 20:00:
Sub-ul a plecat la Adrian.Pt. cei care mai erau interesati, imi cer scuze dar el a fost mai rapid si mai hotarat.Declar topicul inchis.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.