Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] TELEFON NOKIA N95 IMPECABIL
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
valiaviator
Telefonul este impecabil din punct de vedere estetic (pozele vorbesc) si functioneaza ireprosabil din toate punctele de vedere. Este insotit de toate accesoriile originale si functionale, respectiv: incarcator, cablu USB, cablu TV, hands-free, manual de utilizare, CD, cutie si card de 2GB. Garantia este valabila pana in luna mai 2011! Nu este codat (si nici nu a fost) si este pastrat in toc de piele special pentru N95. Are instalat si programul de navigatie Garmin Mobile XT, care se misca destul de bine. Il vand deoarece am trecut la altceva si poate cineva are nevoie de un telefon foarte bun! Pretul este de 700 lei, negociabil in limita bunului simt!
valiaviator
Nu doreste nimeni un telefon super?
horsewhisperer27
cand e fabricat?
mai 2009?discutabil?
valiaviator
In mai 2009 e cumparat, nu stiu cand e fabricat! In anunt am specificat ca se mai negociaza!
bolidu
Shimburi ?
valiaviator
Da, fac schimburi, doar cu bani!
bolidu
Nice biggrin.gif Oferta mea: ofer 400 lei cash si pastrezi cardul de 2g si toate accesoriile. Ma intereseaza doar telu`. Ce zici?
valiaviator
Uite cum facem: tu iti pastrezi banii, iar eu imi pastrez telefonul!
bolidu
Cu cata superioritate dai raspunsurile ... si nu numai pe topicul asta ... Spor la vanzare !
valiaviator
La asa oferta, asa raspuns!

16 Feb 2010, 19:11:
Telefonul s-a vandut!
valiaviator
Anuntul a redevenit valabil, deoarece cel ce a vrut sa cumpere telefonul, s-a razgandit pana sa ne intalnim!
Manuelos
Un Nokia n 73 + diferenta de la mine?
valiaviator
Multumesc, nu ma intereseaza schimburi!
valiaviator
UP!
bolidu
Sa traiti sefu` ia spune-ti un ultim pret ? E criza afara.
valiaviator
650!
bolidu
Ofer 400 pe n95. Mai verifica preturile pietei. Se pare ca ai ramas in urma ...
valiaviator
Amice, daca ai chef de discutii, nu cred ca aici e locul cel mai potrivit! Oferta ta este prea jignitoare, pentru a o comenta! Si, daca ma gandesc bine, ti-am mai raspuns la o oferta asemamnatoare!
valiaviator
UP!
valiaviator
UP!
valiaviator
UP!
marius80_eugen
QUOTE(bolidu @ 26 Feb 2010, 15:20)
Ofer 400 pe n95. Mai verifica preturile pietei. Se pare ca ai ramas in urma ...
*



Vezi ca si pe mine m-ai luat la fel in anuntul meu de N95 ! Lasa oamenii sa-si vanda produsele si sa ceara cat vor pe ele ! Nu faci tu pretul pietei si daca vrei mobile ieftine vorbeste cu cei care le fura si le vand prin targuri , nu cu oamenii care au dat bani grei pe ele !

valiaviator Bafta la vanzare ! Eu am renuntat sa mai vand N95-ul din cauza unor oferte nesimtite ca a celuia de mai sus ! Tine la pret ca ce stie telefonul asta nu stiu altele sa faca !
valiaviator
Multumesc pentru sustinere marius, fiecare cu parerea lui! As vrea sa-i transmit "bolidului" pe aceasta cale, ca am vandut telefonul pe okazii.ro, la pretul dorit de mine!
bolidu
Ma bucur pt tine aviatorule... si ce ai zis cand a licitat: "Mama ce l-am intepat pe asta ..." Eugene tu nu te-ai schimbat deloc, tot asa crezi in continuare ca tot ce iti apartine tie este super tare, indestructibil, super scump, nu mai are nimeni ... nu e chiar asa si o sa ajungi cu n95-ul ala al tau asa cum am ajuns eu acum cu un 3310 pe care am dat "bani grei pe el". Intre timp si eu am achizitionat un n95 8G vechi de 5 luni cu garantie, cutia completa, garmin instalat si toc original la 500 lei. Nu l-am luat de la hoti, omul era primul propietar, toate actele pe numele lui etc.

Numai bine all !
valiaviator
Asa cred ca ti-ai fi zis tu daca eram eu de acord cu propunerile tale jignitoare! Eu l-am felicitat pe om, pentru ca a facut diferenta intre "tepari", cum le spui tu, si oamenii cinstiti! Sa fii sanatos si sa te bucuri de "marea" achizitie facuta!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.