Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: R 20
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25
adibaboi
am nevoie de semnalizatoarela de R 20 e pe fata sau indrumari de unde asi putea lua
R20
Salut,
Daca esti din Bucuresti te pot ajuta cu placere. In plus, pot sa-ti ofer multe alte piese din caroserie(aripi din fibra, bord faza 2, geamuri, cremaliere, faruri, etc.).

Masina nu are motor(nu este montat) si cutie, in scimb are R.K.-ul facut(rulmenti, palcute, etrieri, bucsi, pivoti, saboti, pistoane, tapiterie si scaune, geamuri electrice, caseta servodirectie, s.a.m.d). Poate fi vazuta in Colentina si poate fi luata in urma unui gratar stropit cu multa bere(deoarece este prima mea masina si o iubesc lafel ca la-nceput).
Aviz amatorilor.

P.S.
In aceasta perioada imi verific P.M.-ul o data pe saptamana.
1300
Fuzetele pe fata sunt in 3 prezoane cu discuri ventilate ?
R20
Salut,
Nu, sunt in 4x100. Daca te intereseaza in 3 trebuie sa mai astepti pana ma uit printre piesele pe care le mai am. Da-mi un PM.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.