Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Balbuta vs Gh
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
eduardsebe
laugh.gif ca la piata
houseISmusic
Intotdeauna mi-a placut de Andrei .
bolidu
Mizerie de antena
magelan_explorer
mizerie de antena combinata cu flegmele de om deasupra legii tip ardei ghe.
mai lipsea badea sa faca un spagat in direct,sa ne explice cum ninge din cauza lu basescu
Muratu
Antenele sunt sub pamant, nu au nici cea mai mica legatura cu realitatea prezentul si trecutul. Andrei Gh. are perfecta dreptate.
solidconvert
Andrei Gh. sucks... wink.gif
Fara legatura cu accidentu'...
houseISmusic
A fost provocat de limbuta ...
membru_DC
QUOTE(houseISmusic @ 12 Feb 2010, 20:34)
A fost provocat de limbuta ...
*


ba de cei care-i soptesc lu' Mandruta-n casca...
kaspersky
eu nu-i inteleg pe ce-i care il sustin pe gheorghe, andrei gheorghe! am fost implicat acum vreo citiva ani intr-un accident in care am acrosat pe cineva care a traversat prin loc nepermis, in stare de ebrietate, in momentul impactului am avut sub 20 la ora, parerea mea. Omul a dat declaratie ca el a fost de vina, pe masina n-aveam nici o urma, l-am luat cu oglinda!!! Am fost dusi amindoi la dispensarul comunal sa ni se recolteze singe, i-au recoltat lui, mie dupa vreo 20 min de incercari n-au fost in stare. Politia mi-a propus sa ma duc la o policlinica la vreo 50 km. sa-mi ia singe acolo, chestie ce am refuzat-o din start (le-am zis ca daca vor sa ma trimita pt. prelevare de probe biologice ei cred ca sint sub influenta bauturilor alcoolice si n-am chef sa mai si conduc 50 km ca sa ma acuze dupa aceea de chestia asta). Asa ca pe cheltuiala mea, am adus pe cineva care a fost in stare sa-mi ia o proba de singe, iar dupa o ora inca una. Amindoua au fost 0 la mie, iar al celui accidentat peste 1.3. N-am comentat nimic, mi s-a parut ok, n-am facut scandal ca doamne vin unii sa te suga de singe.
Dupa vreo 3 ani am avut un alt accident, cineva a intrat pe rosu si l-am luat in plin, am sunat la 112 si m-a intrebat daca sint victime. Le-am zis ca cel accidentat sint eu, nu ma simt bine, dar nici n-am murit, La care ei au zis ca nu au ce face. Foarte bine, cel care a provocat accidentul a plecat, l-am dat in urmarire si n-a fost prins nici in ziua de azi (tigan, volvo, numar de austria, (cind am zis la politie ca numarul lui era de austria si incepea cu A-KXXXX, au zis ca de fapt nu-i numar de austria ci de germania, de Karlsruhe) ). vi se pare normal?
Master01
QUOTE(kaspersky @ 13 Feb 2010, 02:12)
Le-am zis ca cel accidentat sint eu, nu ma simt bine, dar nici n-am murit, La care ei au zis ca nu au ce face. Foarte bine, cel care a provocat accidentul a plecat, l-am dat in urmarire si n-a fost prins nici in ziua de azi (tigan, volvo, numar de austria, (cind am zis la politie ca numarul lui era de austria si incepea cu A-KXXXX, au zis ca de fapt nu-i numar de austria ci de germania, de Karlsruhe) ). vi se pare normal?
*




Astia sunt tampiti ? Cum sa-ti raspunda la telefon ca nu au ce-ti face cand tu ai avut un accident de circulatie? Brrrr ph34r.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.