Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vrea si el o prietena
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
houseISmusic
&feature=player_embedded radmasa.gif
BZN
radmasa.gif , si totusi, pe de alta parte... sad.gif
nlu
E de ras dar cand te gandesti ca 70% din populatia Romaniei se prezinta precum gagiul din filmulet ma cam apuca plansul 052.gif
tkx
plm... hai ca n-or fi 70
dya
ai dreptate, sunt... mai multi de-atat!!! popa.gif
houseISmusic
Sa fie , astfel raman mai multe "prietene" pt noi smile.gif
Andy_ACS
In opinia mea 70% e exagerat. Cred ca maxin 20% sunt rupti de lume in halul ala.
Partea buna pentru baiatul din clip e ca gaseste destule 'prietenele' 'inteligente' ca el, si cred ca se vor intelege bine. Uneori e mai bine sa fii ignorant, prea mult stress strica.

Bafta!
R19/16v
Ignorance is bliss.
aphophis
radmasa.gif ce voce are ala. Cat despre plural, nu aia e problema (ca sa zic asa) ci ca ala probabil e retardat cu acte in regula sau f emotiv..
Muttley
blink.gif blink.gif blink.gif
Astia doi sunt din Piatra Neamt, ii stiu de cand ma stiu pe mine, bantuie parcul central dintotdeauna. Ala cu prietena cel putin e batran tare, cred ca are spre 40 de ani.
E putin inapoiat mintal din ce am observat (locui(a)m p-aceeasi strada), deci nu va aruncati asa tare la pronosticuri si procente.

PS: rusine "jurnalistilor" sleep.gif
A l e x
Ala cu prietena si mie mi se pare handicapat mintal, cam penibil ca jurnalist sa razi de el... Mai ales ca e plin de specimene "sanatoase" dar la fel de proaste de care se poate rade
argon
QUOTE(nlu @ 9 Feb 2010, 21:32)
E de ras dar cand te gandesti ca 70% din populatia Romaniei se prezinta precum gagiul din filmulet ma cam apuca plansul 052.gif
*




QUOTE(tkx @ 9 Feb 2010, 21:53)
plm... hai ca n-or fi 70
*



sunt mai putini, doar vreo 51%, doar a iesit Basescu.
Andy_ACS
Basescu a iesit cu 51% din cei care au mers la vot in turul 2, nu cu 51% din populatia Romaniei. E o diferenta foarte importanta.

Bafta!
spy_oh_joy1389
Ce-i de ras? Oameni d-astia ne conduc. Diferenta intre astia si cei de la putere e ca aia au avut pile si au stiut pe cine sa pupe-n dos. Remember Vanghele? Remember EBA? De nu stia pluralul la succes?
Victoras2001
Stiti la cine ma gandesc de cate ori vad titlul topicului?
driverx
Hmmm....grea intrebare. Cred ca la unul care se sprijina de vagoane si nu vrea sa fie singur in poze cand se pozeaza cu vagoanele...... Sa aiba si e o navigatorit(z)a pentru troleibuzul lui....
SiloS
84 ?
C@talin
ceva cu guru pe tricou ? unsure.gif
$$ilvviu
QUOTE(Andy_ACS @ 9 Feb 2010, 22:14)
Partea buna pentru baiatul din clip e ca gaseste destule 'prietenele'  'inteligente' ca el, si cred ca se vor intelege bine.
*




Partea nasoala e ca daca se inteleg prea bine mai fac niste oligofreni carora trebuie sa le platim ajutor social.


Si nu inteleg care e problema la urma urmei.
Doi handicapati care nu stiu pluralul substantivului telecomanda. Eu stiu o alta care zicea succesuri si ajuns in Parlamentul European.
Maskatu
Era handi? unsure.gif
mishujkl
QUOTE($$ilvviu @ 10 Feb 2010, 19:55)
Eu stiu o alta care zicea succesuri si ajuns in Parlamentul European.
*


Daca se chinuie putin baiatul, poate ajung colegi. Si asa-si gaseste si el o prietena.
membru_DC
QUOTE(Victoras2001 @ 10 Feb 2010, 18:27)
Stiti la cine ma gandesc de cate ori vad titlul topicului?
*


la vanatoru' de user-itze? 04.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.