Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Abuzuri ale moderatorilor nesanctionate
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
MadHawk1
QUOTE(MadHawk1 @ 8 Feb 2010, 00:14)
Intrebare catre moderatori (altii decat klaus) / admini: atunci cand un moderator abuzeaza de pozitia sa si polueaza un topic, in mod repetat, chiar nu se ia nicio masura? Dreptatea este numai pentru catei?  blink.gif
Prin "masura" inteleg curatarea topicului de nenumaratele postari offtopic!
Imi cer scuze pentru ca pun aceasta intrebare, dar nu vad cum altfel as putea sa clarific aceasta problema!  sleep.gif
*



Topicul la care fac referire este ACESTA
R19/16v
E la cafenea...
DragosP
Mă șoimule, așa ești tu sau ai fost trimis la cursuri? nedumerire.gif
MadHawk1
QUOTE(R19/16v @ 8 Feb 2010, 11:28)
E la cafenea...
*


Si acolo nu e niciun fel de moderare? blink.gif
Lostboy
Și ar fi prima dată când se face curățenie la cafenea?
MadHawk1
QUOTE(DragosP @ 8 Feb 2010, 11:28)
Mă șoimule, așa ești tu s-au ai fost trimis la cursuri? nedumerire.gif
*


Am cei "7 ani de acasa" si fara cursuri! wink.gif
Batrânul
Regulamenul forumului, cap. 8:
c) Sectiunea Cafenea are parte de un statut preferential in sensul ca moderarea se face mai lejer. Ca urmare a acestei reguli, la Cafenea nu se vor sanctiona mesajele care nu sunt la subiect sau mesajele fara un continut real. Se vor sanctiona in schimba mesajele care nu respecta regulile 2c, 2d, 2e, 2k.
DragosP
Șoimule, și unde ții bre anii ăia?
adi_ar
Aveti mancarime de piele! ... sau pene? huh.gif
klaus
Acest topic se inchide ca fara obiect.
Cu drept de apel in 5 zile.
AlexV
Vorba lui Klaus, e total fara obiect noul tau topic aici. blink.gif

Cat priveste moderarea, nu ne erijam in procuratura si instanta de judecata, sa moderam fiecare mesaj in parte, fara greseala, sa aplicam warn-uri absolut egale tinand cont de jurisprudenta, sau cine stie de ce altceva. Suntem un forum, o comunitate si noi incercam sa pastram niste limite de bun simt, pe care unii char nu le inteleg.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.