Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cea mai tare scena de actiune
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
BlaueCorsa
M.C.
Ce mizerie! radmasa.gif Si cind te gindesti ca eu am de-a face zilnic cu oameni din natia asta! icon_mrgreen.gif
argon
sunt mult mai bune decat scenele de actiune din cel mai tare film de actiune romanesc.
tataiedaciotul
radmasa.gif Reclama la"TATA"%horse!?... radmasa.gif O radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif imbecilitate pentru imbecili.
dizzy
Ehee ce bun ar fi un jeep din ala bleu pe vremea asta sau chiar si un Marutti Suzuki.
Are cineva idee cat costa unul d'asta indian sau un Hindustan Ambasador ?
Mutzunache
La faza cu teava in radiatorul jeep-ului si cum face el drift cu calul pe sub camion, am cazut de pe scaun...si ce mai zboara jeep-urile astea... radmasa.gif
DrK
drift controlat cu calul... bai sa moara calu...
Victoras2001
radmasa.gif
Ba ce mai zboara trocaricele alea. Cum fac, trag tare de volan? radmasa.gif
Asi
Apasa pe spacebar pentru "jump"

rofl1.gif
BlaueCorsa
Si drift cu tractoru'.
ArtVandelay
fake
argon
noroc cu tine, ce sa zic..
vladrehau
gata in clipul cu tractorul m am prins...ca sa faca un mic jump trag tare de volan biggrin.gif
alex
vladrehau
doamne unde gasiti comediile astea ? cum gasea ala bombe dupa fiecare butoi....ca sa nu mai zic ca plecau din agheu ca para din copac radmasa.gif

ia uite ce se scoala...sarpele
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.