Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Oameni civilizati
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
Duyu
Sunt civilizați pentru că nu l-a luat nimeni la bătaie! radmasa.gif
DrK
heh.. si la ei asta e o "farsa" ...
eduardsebe
pai daca era ca in america ca aia de pun la masina goarna de tren ii facea lu' asta harakiri radmasa.gif
nairam
bai nene astia chiar se dadeau la o parte ... chiar si aia din magazin... pai daca era la noi ....
Mirciulik
Cred ca prin cuvantul civilizat se referea la oamenii aia, care desi erau pe trotuar, se dadeau imediat din fata unei posibile biciclete.

Ca o paranteza, mergeam cu rolele pe faleza din Galati, pe banda speciala de role. Multi pietoni merg pe aceasta banda si nu se dau laoparte nici daca vii din fata lor.

Mergeam linistit pe banda mea cand ma apropii de un grup de "jmecherasi". Unul intoarce capul apoi ii spune celuilalt :" Si cat era de mare pestele ala?"

Binenteles ca celalalt s-a prins si a gesticulat. Noroc ca am fost pe faza si i-am ocolit.

Cam asta e diferenta de civilizatie intre japonezi si noi.
Muratu
Reflexul Conditionat, sau efectul Pavlov, este foarte bine reprezentat in filmuletul de mai sus.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.