Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] renault 21
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
valmot03
am de vanzare un renault 21 inscris cu itp valabil in stare buna de functionare ,arate destul de bine, pret negociabil.
are o problema cares e cezolva cu 100 euro (patineaza discul de ambreiaj)
masina se deplaseaza insa fara probleme eu circul zilnic cu ea!
b06fcn
mai multe detalii si poze te rog, plus locatia masinii...s-ar putea sa fiu interesat
valmot03
masina se afla in bucuresti in zona pantelimon, functioneaza asa ca daca stati prea departe as putea venii undeva mai in drumul dvs.
b06fcn
Problema e ca sunt plecat cateva zile.
Ma intereseaza urmatoarele :
An fabricatie, Model Caroserie (sedan sau liftback), Motor, dotari, kilometraj. Merci
valmot03
este modelul 2 cu facelift, din 1989, caroserie sedane, motor 1721 cc injectie monopunct (banzina) , km.....mai conteaza la o masina de 20 de ani (are 240.000km la bord).
o zi buna!
poze pot sa va trimit pe mail sau pe mess ca aici nu stiu sa postez.
b06fcn
Merci, insa nu cred ca ma intereseaza, fiind cu motorul mic de 1,7. Cautam pentru cumnatul meu, dar vrea cu motorul de 2 litri longitudinal.
Merci.
valmot03
masina o dau cu 450 euro c aa murit de tot discul de ambreiaj! nu mai pleaca de pe loc
ionescumari
mai este valabil anuntul? rog poze
ionutt daniel
Ofer asta, daca vrei schimb. http://forum.4tuning.ro/502-anunturi-auto-...ak-1-6-16v.html
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.