Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Un fiu model
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
houseISmusic
http://www.220.ro/6AC0kFTPAY/Un-Sfat-De-La-Al-Mic radmasa.gif
slider2
e cam seaca asa... adica din punctul meu de vedere (adica nivelul de "funny") este mult sub aia de la lays ce se da acum la noi la tv...

24 Jan 2010, 23:30:
&feature=player_embedded

asta e reclama la lays. mie mi se pare geniala pentru ca e imbecila, sau mai degraba arata imbecilitatea anumitor persoane. daca aveti chef cautati-o pe google, si o sa gasiti articole despre reclama asta pe diferite bloguri, in special de fete si cititi si comentariile si de pe bloguri si pe siteurile de hosting video. o sa observati o gramada de frustrate, care se ataca, tocmai pentru ca in mintea lor, reclama le reprezinta...

e exact cum spunea carlos mencia intr-un show de al lui, discutand despre catelul chihuahua care facea reclama la taco bell, cum naiba sa te reprezinte o reclama?? te reprezinta o fictiune??
aphophis
deci reclama aia cu negrii e geniala radmasa.gif pe cand asta de la lays e de 2 lei (din punctul meu de vedere)
dya
sa vaz io cum o sa-si mai permita pitzipoanca punga aia de layz kkrt cand or scumpi astia mancarea shi..hmm hmm pardon, fast-food radmasa.gifradmasa.gifradmasa.gifradmasa.gifradmasa.gifradmasa.gifradmasa.gifradmasa.gifradmasa.gifradmasa.gifradmasa.gif (pt. cārco: pleonasmu' ro-en e intentionat.. BUAAAHAHAHAHA!!)
eXtenSion
Imi place reclama cu negrii. tongue.gif

Dar reclama Layz ma enerveaza la culme.. Cred ca, de fapt, ma sperie gandul ca au facut un studiu si a reiesit ca exista un imens public la care sa "prinda" o asa reclama si care se identifica oarecum cu ea. sad.gif

Mai tare decat asta ma seaca cea de la Cosmote cu "Dane, te-a surprins iarna?", care ilustreaza atitudinea asta tinereasca de "totul e cool" si "totul se invarte in jurul nostru de studenti ce nu stim nimic" si "let's be metrosexual and happyyyy"... Mai ales cand incepe "sweet barbie pitzy" cu glumele ei si zambetul acela de om naiv si spalat pe creier... 183.gif
slider2
@extension cum sa nu fie public?? gandeste-te numai cate piz..fete se gandesc ca un bust si un decolteu generos le pot aduce un cavaler pe cal alb. si cal numai de rasa pura: mustang, q-uri, x-uri, c-uri, treiari, cinciari, sesari, a-uri, etc...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.