Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ACCIDENT
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
vladrehau
http://www.220.ro/8EHog4Ol3n/Cel-Mai-Reusit-Accident
filmul meu preferat !!!
dupa ce l am vazut mereu am grija la camioane si la bidoanele cu apa sau suc ce circula pe sub scaunul soferului... biggrin.gif
adi_ar
Ca mesaj, cam stupid!
De ce?
Deoarece intreaga derulare este initiata de ruperea acelui lant.
Drive safe? Adica ce poti face daca te trezesti cu busteanul in cap?!
Spre final, scena este lungita prea mult cu toti acei care intra/ies in fum si flacari pentru a se strivi de-a valma. Tipei, am inteles, i-a blocat sticla frana dar restul aveau orbu' gainii?!
vladrehau
restul aveau viteza si nu au pastrat distanta regulamentara .... biggrin.gif
Brohlin
Scena este dintr-un Final Destination... cred ca 2. Oricum, minte bolnava trebuie sa ai sa te gandesti la toate astea...
twingo_buc
da final destination 2.
vladrehau
eu cred ca e primul final destination,al doilea a fost ala cu avionul,al treilea ala in parcul de distractii cu roata si al patrulea e asta din 2009 cu accidentul la cursele de masini
Brohlin
E 2. Uite aici: ...When Kimberly has a violent premonition of a highway pileup she blocks the freeway...
EdyB
Mda, primul a fost ala cu avionul.
Eu de cand l-am vazut pe asta cu autostrada, ma feresc sa merg in spatele masinilor care transporta ceva care ar putea cadea...

Culmea e ca eram pe iuliu maniu si a intors o dacie break mai din scurt in fata mea cam la vreo 30 de metri si, nu stiu de unde naiba, i-a cazut o butelie din aia subtire si inalta, cum era pe vremuri la sifoane cu CO2...nu stiu cum am reusit, dar am luat-o intre roti fara vreo problema smile.gif
spy_oh_joy1389
ce-mi place cum intra tirul in masina si explodeaza masina la atingere. ca in the simpsons cand cade o frunza pe autobuz si explodeaza biggrin.gif
rtBK
da...

dupa ce l-am vazut am mai multa grija la busteni... radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
adi_ar
Eu am in mod reflex oroare de imaginea camioanelor cu busteni ori nisip, pietris, bolovani sau pietre in fata mea. ohmy.gif
aphophis
primul si al doilea final destination au fost reusite. Ultimile 2 vai si amar tongue.gif
DrK
E clar nu?
Fara busteni pe autostrada!
Fara busteni pe autostrada!
Fara busteni pe autostrada!
Fara busteni pe autostrada!
!!!

radmasa.gif
b76bgaarh
unde avem noi busteni pe austostrada.... un de avem noi autostrada la munte???? chiar ca sf....
Eggy
eu nu sunt motociclisti deci nu ma pricep, dar nu prea cred ca cei care sunt merg cu motocicleta pe genul ala de vreme...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.