Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ce i-ai face jegului astuia ?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
Pages: 1, 2
george_scala_2004
http://www.neuronu.ro/shock/tu-ce-i-ai-face-lui-asta/ mad.gif
l@u
un idiot frustat care se da macho in fata unui catel
adită
un retard!il mai si cheama la picior ca sa il suteze dupa!
ce rahat bolnavicios! mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif gun3.gif
b76bgaarh
ca sa raspund ca si presedintele nostru...

"nu stiu poate o fi injurat(muscat) pe cineva".....
Andy_ACS
Un nenorocit. Probabil traumatizat si el in copilarie de altii mai mari foloseste aceeasi metoda pe catel.
As intelege sa ii dai un sut daca cine stie ce tampenie face, insa sa il chemi sa il mangaii sai sa il pocnesti in dinti mi se pare josnic.

Bafta!
Marisan
Are probleme cu capul.
andreis
Nu l-as impusca, e prea usor. L-as bate si i-as rupe picioarele, indiferent de consecintele pe care mi le-as atrage.

showfinger.gif
Ionut_Nedelcu
L-as trata exact cum il trateaza pe catelul ala, prins in lanturi si luat la picioare, sa latre si iar bataie.
Andy_ACS
Eu nu l-as bate pe omul ala rau asa cum si el bate cainele. Daca as face asta nu as fi cu nimic mai bun decat el. Insa nu l-as mai lasa sa tina animale de companie.
Sa incercam sa fim oameni!

Bafta!
Victoras2001
Mda. E fara cuvinte. Te inchizi cu el in lift si da-i picioare. In splina, in ficat, in gat... Sa-l vezi cum se taraste si te implora sa-l lasi. Doamne, Doamne. Avea si-n cine sa dea, animalu' dracu'... mad.gif
M i h a i
cred ca pedeapsa o primeste...din cate vad pe video scrie ''property of the nypd'' ........oameni bonlavi...
IRONICK
Dar in lumea reala cati ia-ti face ce scrieti in posturi?
Victoras2001
Io jur pe viata mea ca m-as omori cu el acolo.
SiloS
Eu prefer sa nu ma uit la clip.

M-as simti bine in schimb daca respectivul ar da un tur pe aici :



... sa dezmorteasca aparatele de tortura. tongue.gif
Cocojambo
Mai bine nu ma uitam... M-am umplut de nervi...

IRONICK
QUOTE(SiloS @ 14 Jan 2010, 13:37)
M-as simti bine in schimb daca respectivul ar da un tur pe aici
Puteai sa dai exemplu Memorialul Durerii ...
Executron
Omul cu siguranta are probleme psihice, cum puteti sa va ganditi sa pedepsiti atat de sever un om care clar e bolnav? Trebuie luate niste masuri gen internarea la un centru de tratament, in cel mai rau caz, dar nu am rezolvat nimic daca-l batem sau cine mai stie ce...
Victoras2001
Ti se pare cruzimea vreo boala? Ala zici ca e bolnav? Faci pariu cu mine ca se vindeca cu bataia? Ai mai auzit vreo boala tratata cu bataia?
Nu mai fiti voi aici mai catolici decat Papa. Ala merita chinuit, sa afle si el ce simte javra aia prapadita, care se mai si ducea la el dupa ce-o lovea ca o bestie.
Ii dadea numai la cur, ca sa nu rupa vreun organ prin ea. Nu voia decat s-o chinuie. E clar ca n-are nicio boala.
Mai bine nu ma uitam. sad.gif
Andy_ACS
"An eye for an eye makes the whole world blind."

Bafta!
Solon
QUOTE(Cocojambo @ 14 Jan 2010, 14:10)
Mai bine nu ma uitam... M-am umplut de nervi...
*


Deci, pana la urma ma uit sau nu? blink.gif
ionut.tanase
Stau si ma intreb cui i se potriveste mai bine expresia "suflet de caine" sad.gif . Nu are sens sa spun ce i-as face pt ca ar insemna ca sunt mai rau ca el. In orice caz ... un astfel de specimen nu are ce cauta in civilizatie.

LE: Daca stau bine si ma gandesc e un alint sa spui cuiva "suflet de caine" ... Mai rau e " suflet de ... om" din pacate wink.gif .
Catalinmodena
Mai bine nu ma uitam!E greu de descris ce simteam cand am vazut filmarea,cand abia au trecut cateva luni de cand mi-a murit un caine!

Cred ca ar merita ars de viu,ori sa-i fie aplicate taieturi cu un brici pana cand post-336-1110552483.gif
Jack Daniel's


QUOTE(Victoras2001 @ 14 Jan 2010, 15:39)
Ti se pare cruzimea vreo boala? Ala zici ca e bolnav? Faci pariu cu mine ca se vindeca cu bataia? Ai mai auzit vreo boala tratata cu bataia?
Nu mai fiti voi aici mai catolici decat Papa. Ala merita chinuit, sa afle si el ce simte javra aia prapadita, care se mai si ducea la el dupa ce-o lovea ca o bestie.
Ii dadea numai la cur, ca sa nu rupa vreun organ prin ea. Nu voia decat s-o chinuie. E clar ca n-are nicio boala.
Mai bine nu ma  uitam. sad.gif
*


La fel zic si eu. sad.gif
vis-a-vis
E caine cascador, il antreneaza radmasa.gif
DrK
fmm...
spy_oh_joy1389
l-as pune langa un elefant cu 00-le umflate sa ii faca ce a facut el catelului.

saracul caine e bulversat, nu stie ce sa faca sa nu fie batut ca nu intelege de unde vine pedeapsa.

Ah, sau l-as pune sa treaca prin spate pe la electronica sa-l hartuiasca acolo cainii cum ma hartuiesc pe mine... rolleyes.gif, doar ca el sigur o sa o ia la fuga de frica.

14 Jan 2010, 16:22:
QUOTE(Catalinmodena @ 14 Jan 2010, 15:50)
Mai bine nu ma uitam!E greu de descris ce simteam cand am vazut filmarea,cand abia au trecut cateva luni de cand mi-a murit un caine!

Cred ca ar merita ars de viu,ori sa-i fie aplicate taieturi cu un brici pana cand  post-336-1110552483.gif
*


adica death by a thousand cuts, nu?
Catalinmodena
Da.
buzasparta
cred ca merita acelasi tratament.bataie pina moare.imaginatia mea e mult mai bogata dar ma abtin.daca nu vrei caine de ce il mai tii in casa?
AlexV
New York City -- Police arrested a man who was caught on tape viciously beating his girlfriend's dog in a residential elevator.

NYPD Housing Bureau officers were reportedly monitoring the cameras at the Grant Houses in Morningside Heights when they witnessed Charles Grant, 21, repeatedly kicking the one-and-a-half-year old dog in the elevator. Grant is then shown dragging the animal out of the elevator.

Officers used cameras to track Grant as he reportedly headed to a deli and then returned to the housing complex. Authorities then spotted him getting into the elevator with the dog.

The NYPD released the following statement:

"Over the next two days, in an attempt to identify the dogs assailant, the officers circulated pictures of the suspect taken from the video and continued to monitor the developments cameras closely in the event the attacker returned.

Two days later, and on Jan. 4, the same team was able to direct uniformed officers to 3170 Broadway, where he was visiting his girlfriend, the dog's owner, to effect his arrest for torturing and injuring an animal, and resisting arrest."

The dog named Chuvi-Duvi, a 12-pound Pomeranian - Chihuahua mix, survived his injuries.

Grant's girlfriend at first didn't believe the allegations when police approached her. However, after she reviewed the surveillance tape with authorities she realize her boyfriend did in fact commit the heinous crime.

Grant was arrested Monday and charged with animal cruelty. He is free on $1,000 bail, police said.

Copyright © 2010, WPIX-TV
Hack
Mult prea mica, cautiunea aia!
UXE
deci mai bine nu ma uit
eduardsebe
doamne ce om idiot...saracul catel chiar mi s-a facut mila de el cum statea intr-un colt si dupa aia il tragea cu lesa la el....este mult prea mica pedeapsa pentru chinuirea acestiu suflet...mai bine ii lua cainele pentru adoptie si il dadea unei familii care chiar l-ar fi iubit
buzasparta
sa intelegemca plimba catelul de dragul prietenei si il batea pentru placerea lui.dobitoc.
pastrama
Mda...bine c-am citit comentariile inainte sa dau play. Nu ma uit ca nu suport sa vad asa ceva. Cat despre retard, bataie crunta, pana crapa!
ionut81
bine zis.
un mare DOBITOC post-336-1110552439.gif
driverx
Eu am observat un pattern. Cred ca idiotul asta de fiecare data cand intra in lift facea degajari cu cainele. In rest probabil se comporta ca orice alt om care isi plimba cainele. Si cainele a invatat asta. Observati ca imediat ce cainele a intrat in lift, deja statea pe burta, cat mai departe de ... animal. Cum se deschidea usa, cainele isi schimba brusc atitudinea, mergand frumos pe picioarele lui, iesind din lift de parca nimic nu s-ar fi intamplat. Probabil a invatat ca o ia pe coaja doar in lift.....
UXE
sunt curios cum ar reactiona lumea daca l-ar vedea prin parc
ionut81
daca ar face lucrul asta in parc, nimeni nu ar reactiona in nici un fel sad.gif
membru_DC
QUOTE(b76bgaarh @ 14 Jan 2010, 12:26)
ca sa raspund ca si presedintele nostru...

"nu stiu poate o fi injurat(muscat) pe cineva".....
*



e facatura, se vede pixelu' albastru' sleep.gif
houseISmusic
Uite-o si pe masa ...

http://www.220.ro/zeNT0bal6F/Spuneti-Voi-Ce-Merita
ArtVandelay
prin posturile cu "ce ia-ti face voi" nu dovediti decat ca sunteti doar o idee diferiti de el smile.gif
vladrehau
daaaa e FAKE.... nu mai comentati de aiurea ca multi dintre voi ar sta cu coada intre picioare daca ar sui asta in lift si ar bate potaia cu voi de fata ... mad.gif
BZN
Prea multa atentie pentru un astfel de subiect.
Si ma mai mir de ce stirile de la ora 17:00 au un asa succes!
turturel
am avut la bloc un copil rasfatat care isi batea cateii...primul a fost un coker..o frumusete..superb era si al 2 lea un canis..o fetita..de fapt ambele fetite. dadea cu lesa in ele..asa de retard era. tocmai ce aparusera alea cu lant..metalice.
eu il bateam..si il duceam la masa sau la tasu..si le povesteam..apoi iar facea asa..iar il bateam..numai pumni in cap i dadeam..idot copil. poate si eu am fost idiot pt suturile in fund pe care lea primit si palmele peste ceafa dar nici el nu era intreg la creier. era diferenta de 4 ani intre noi. asta a fost acum 15-16 ani in urma.
daca un idiot ca asta sar sui cu mine inlift si ar bate cainele asa..il spanzur de gat si il las acolo.
am 2 catei..un pechinez fabrucat in 96 si un coker de prin 2007 sau 2008. le mai dau un papuc la fund daca fac in casa..dar sa bati un animal degeaba..e idiotenie curata. poate nici papucul nu e bun..cu toate ca e foarte rar..oricum cand a facut vreunul nu e de gasit prin casa..stiu ca sunt vinovati. cand le fac observatie..vad cu ochii mei ca se schimba..isi dau seama ca au gresit. pichinezul se intoarce cu spatele la mine..sau pleaca intrun colt..cokerul vine sa il alint..dar cu o fata de milog...sa il mamanci nu alta.
cat despre individ..eu las bate in oo-ua...cu lantul..
Kerstin
imi vine sa plang de ce am vazut......mai bine ne rugam pentru nemernicul.....e in stare de mai multe!!!E doar un dezechilibrat psihic dar din pacate catelul a fost nevoit sa suporte ph34r.gif
Meghitzanul
din pacate astfel de nenorociti sunt o groaza chiar si printre noi dar nu ne dam seama de ei!!
SiloS
Cainele meu este foarte simpatic. Acum o saptamana mi-a furat o bucsa si voia sa ne jucam cu ea. Si drept urmare eu aruncam bucsa si el mi-o aducea inapoi.
Victoras2001
QUOTE(driverx @ 14 Jan 2010, 20:06)
Eu am observat un pattern. Cred ca idiotul asta de fiecare data cand intra in lift facea degajari cu cainele. In rest probabil se comporta ca orice alt om care isi plimba cainele. Si cainele a invatat asta. Observati ca imediat ce cainele a intrat in lift, deja statea pe burta, cat mai departe de ... animal. Cum se deschidea usa, cainele isi schimba brusc atitudinea, mergand frumos pe picioarele lui, iesind din lift de parca nimic nu s-ar fi intamplat. Probabil a invatat ca o ia pe coaja doar in lift.....
*


Exact la asta ma gandeam si eu.

Pentru astia care-o tot tineti cu "nu-i faceati nimic, taceti din gura", sa stiti ca nu sunt toti ca voi. Nu se uita chiar toti in cealalta parte. Deci nu mai judecati lumea dupa cum ati fi reactionat voi.
Iar aia care sustin ca daca-i faci ce i-a facut el cainelui nu esti mai presus ca el, n-au vazut destule. Ca dovada pedeapsa pe care a primit-o. Pe 1 000$ e liber sa-si faca iar mendrele cu vreo potaie. NU. Ala trebuie chinuit crunt, sa-si implore moartea. Numai asa, cand ii vor veni iar ganduri d-alea prin cap, isi va aduce aminte cum e si se va linisti.
Asa ca voi duceti-va la biserica, lasati ca-l chinui io p-ala. wink.gif
Lostboy
QUOTE(driverx @ 14 Jan 2010, 20:06)
Eu am observat un pattern. Cred ca idiotul asta de fiecare data cand intra in lift facea degajari cu cainele......
*


Probabil e câinele iubitei și concurează pt. dragostea ei....sau, în cel mai rău caz, al soacrei ...și atunci ... biggrin.gif
Sunt oameni slabi care toată viața lor și-au vărsat frustrările pe cei mai slabi. mad.gif
A l e x
Din pacate e plina lumea de astfel de oameni, macar in alte tari exista drepturile animalelor, la noi nu prea. Tin minte si acum pe un taran de la noi care si-a omorat calul in bataie cu toporul in fata unei multimi, l-au filmat dar nu a intervenit nimeni, si el a primit o mica amenda de la politie.

Asta e, unora nu ai ce sa le ceri...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.