Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Amplituner 5.1
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
cristi_vb
Vand amplituner Akai 5.1 putere 100W x 2 fata, 100W subwoofer, 25W x 3 -centru si spate 8 Ohm, 4 intrari stereo, 1 intrare 5.1, redare MP3/WMA prin USB, telecomanda, radio FM/AM.
E cumparat din Auchan acum 2 luni.

300 lei.
C a t a l i n
Intrarea 5.1 e digitală? Optică? Coaxială? Merci.
marksman
are vreo problema?
cristi_vb
Nu prea ma pricep dar cred ca e coaxiala intrarea. N-am folosit decat o intrare stereo.
Nu are nicio problema. Merge perfect. E in garantie.

8 Jan 2010, 18:54:
280 lei. E urgent.
cristianxxl
Eu am numai 2 boxe pe 3 cai.Are iesire pt 2 boxe sau numai 5+1?
cristi_vb
Se poate selecta 2 boxe sau 5.1. Transforma si semnalul stereo pe 5.1. Eu l-am folosit tot pe 2 boxe. Cand e folosit pe 2 canale boxele se pun la iesirile Front L+R.
cristianxxl
Ma intereseza, cu conditia sa il probam la un amic care are atelier de electronice audio-video pe niste boxe tapene.Daca esti de acord si nu are vreo problema, da-mi PM cu numarul de telefon.
cristi_vb
Nicio problema. Am factura la el, am certificat de garantie. Iti trimit nr. pe PM
cristi_vb
Inca valabil. Amicul lui cristianxxl nu l-a probat, doar s-a uitat la el si a zis ca e chinezesc si l-a sfatuit sa nu-l ia ca daca se va strica nu gaseste piese de schimb. Cat l-am folosit eu a mers perfect, se aude bine. Vreau sa scap de el ca nu am loc prin casa asa ca daca e cineva sa-mi faca o oferta, accept orice biggrin.gif .
lukgeorge
Salut
Iti dau 250 pe el daca mai este valabil
addex
Salut , la ce boxe l-ai folosit ? banuiesc ca nu la boxele sistemului CjC , pe care il vad la tine in poza !! Sunt curios daca are un sunet bun (clar,bass,etc...) , de asta intreb de boxe...!!
svpmf
mai este de vanzare?yah..mess bucovina_biker2000
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.