Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] ANTENA DVB-T PHILIPS + DIVERSE CABLURI
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Meghitzanul
Antena interior PHILIPS 36db UHF/VHF/FM SDV4230
[attachmentid=1627581061]
Antena DVB-T de interior cu panouri plate 36dB UHF/VHF/FM, tip SDV4230, alimentator si amplificator de semnal. Permite receptionarea canalelor HD (Protv HD, Tvr HD, Sport.ro) pentru televizoarele cu tuner digital incorporat sau receiver extern.
Pret: 80 ron

E absolut noua, cumparata la inceputul lunii decembrie de la Media Galaxy la pretul de 110 ron. Am facut o singura proba cu ea. O vand pentru ca in zona in care locuiesc nu am receptie f buna fullhd a posturilor TV (ca sa mearga ok ar trebui sa stau cu ea in mijlocul camerei ).

Eventual efectuez si probe daca cumparatorul nu locuieste f departe de mine.


Diverse cabluri pe care le-am cumparat efectiv aiurea in incercarea de a face niste conexiuni si pe care acum le tin de pomana in casa.
[attachmentid=1627581072]
Toate au fost cumparate in luna decembrie 2009 de la Media Galaxy si Cora (am facturile/bonurile la ele).
Bineinteles le voi da ceva mai ieftin decat le-am cumparat.

1. DVI - DVI, Hama: Pret 40 ron [/B] (la achizitie a fost 55 ron)
[attachmentid=1627581067]

2. DVI - VGA: Pret 40 ron (la achizitie a fost 56 ron)
[attachmentid=1627581068]

3. Cablu coaxial de antena mama - tata, marca Profigold: Pret 20 ron (la achizitie a fost 30 ron)
[attachmentid=1627581069]

Contacte:
Tel: 0744.654462
YM: dan.carare
email: dan.carare@yahoo.com
Meghitzanul
up

6 Jan 2010, 21:16:
antena s-a dat
Meghitzanul
nu vrea nimeni cabluri ? smile.gif
Meghitzanul
sus
Meghitzanul
sus
Meghitzanul
sus
Meghitzanul
sus
Meghitzanul
sus
Meghitzanul
inca valabil
Meghitzanul
sus
Meghitzanul
sus
Meghitzanul
sus
Meghitzanul
valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.