Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: nu mai sta usa deschisa
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Laguna I
zeusrazvy
nu mai imi sta usa soferului deschisa.... mi sa stricat blocaju ala... sau ce e care ma ajuta cu unu?biggrin.gif
lag_ph
stiu senzatia 04.gif rico si-a luat de orijine, 100 lei bucata.
Second, gasesti la un 10 lei. Da' las asa, ca ai portiera de boier, se inchide singura dupa tine.
zeusrazvy
QUOTE(maister_dm @ 5 Jan 2010, 07:50)
stiu senzatia 04.gif rico si-a luat de orijine, 100 lei bucata.
Second, gasesti la un 10 lei. Da' las asa, ca ai portiera de boier, se inchide singura dupa tine.
*


da da ma dispera deja... daca gasesc second bine daca nu sa-si **** renault preturile
ricochet2
Maister, 91,17, ca sint client fidel biggrin.gif Si acum sta in punga. Mi-e groaza sa o schimb. Si asa fain circul de juma de an, n-am treaba ca nu sta deschisa.

Cum 10 lei second ? Stiu eu pe cineva in Bucuresti, care si-a luat una second cu 10 euro. Si si scartaia de mama focului. smile.gif

Zeus, daca o schimb eu pe a mea, ti-o dau pe cea veche gratis. Poate daca o ungi, isi mai face treaba. Eu am cumparat alta noua, ca asta veche scartaia groaznic. Treaba si-o facea, am incercat sa o ung, dar degeaba.
lag_ph
Nu ai montat-o inca?? laugh.gif

Stii tu ceva.. dar nu ai memoria pe atat de buna ca auzul wink.gif
Totusi, tind sa cred ca astea se potrivesc cam de pe orice alt renault.. zic eu.
zeusrazvy
QUOTE(ricochet2 @ 5 Jan 2010, 12:21)
Maister, 91,17, ca sint client fidel  biggrin.gif  Si acum sta in punga. Mi-e groaza sa o schimb. Si asa fain circul de juma de an, n-am treaba ca nu sta deschisa.

Cum 10 lei second ? Stiu eu pe cineva in Bucuresti, care si-a luat una second cu 10 euro. Si si scartaia de mama focului. smile.gif

Zeus, daca o schimb eu pe a mea, ti-o dau pe cea veche gratis. Poate daca o ungi, isi mai face treaba. Eu am cumparat alta noua, ca asta veche scartaia groaznic. Treaba si-o facea, am incercat sa o ung, dar degeaba.
*


ms ms:D astept macar sa mearga.. poate din 1 care scartaie si inca una care nu merge fac una buna:D
lag_ph
daca scartaie, e pe moarte.. si nu prea ai ce sa repari/schimbi. Alta!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.