Masina de spalat Samsung P1253 6 Kg, 1200 rpm, clasa energie A, clasa spalare A, consum apa 49 litri, consum energie 1.05 KWh, afisaj digital, functie de blocare a accesului pentru copii, afisarea timpului ramas pina la terminarea programului, posibilitatea setarii digitale a programului de spalare, a temperaturii si a vitezei centrifugare, delay timer 24h, program prespalare, functie clatire suplimentara, program spalare rapida, program spalare pentru lina, controlul spumarii excesive, a supraincalzirii, autodiagnosticarea functionarii, filtru cu auto curatare, cuva poliplex,nivel zgomot spalare 56dB, nivel zgomot stoarcere 66dB. Masina spala exceptional; are o mica problema in sensul ca face zgomot excesiv la stoarcere -se aud niste bubuituri sau zgomote de frecare usoara, in functie de gradul de incarcare al masinii. Nu am fost cu ea la doctor si nici nu am de gand, Se vinde "ca atare". Performantele masinii nu sunt afectate. Funtioneaza normal doar ca face aceste zgomote la stoarcere.

Vechime 3 ani/am actele originale ale masinii

490 ron/0748.268.125 - Bucuresti