Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Glume proaste
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
EdyB
&feature=player_embedded
Muttley
Unele nu-s fani chiar deloc.
VladG
Ultima e mortala biggrin.gif
Rafi
cea mai urata mi-se pare faza cu ala care este impins de pe stanca huh.gif
DrK
smile.gif aia cu trasu bancii e de coma radmasa.gif
cosmin_2300
Ce gluma cretina aia cu stanca blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
ag02cws
Aia nu e gluma, e maximul prostiei. N-as putea niciodata sa rad la asa ceva.
Irish
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif am ras cu lacrimi ,cel putin la aia cu lapte acru cand sau ferit toti ,aia mi se pare cea mai tare si ultima e buna tongue.gif biggrin.gif .


Bafta !!
bygy007
vazusem odata pe undeva vre-o citeva videoclipuri cu niste araboi care trageau cu o pusca de ii puneau in c*r, biggrin.gif foarte tare
Shush
QUOTE(Irish @ 21 Dec 2009, 23:56)
radmasa.gif  radmasa.gif  radmasa.gif  am ras cu lacrimi ,cel putin la aia cu lapte acru cand sau ferit toti ,aia mi se pare cea mai tare si ultima e buna tongue.gif  biggrin.gif .
  Bafta !!
*



Sigur nu e Lapte UHT ? happy.gif
Sau sa fie oare lapte gros ? biggrin.gif
Victoras2001
Vai vai vai ce glume sovietice. radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Lapte gros si ultima-s mortale. Da mi-a placut si aia cu lopata. In ce fel a sunat. radmasa.gif
Irish
Eu nu prea am jucat ,de asta nu stiu cum se cheama ,desi am impresia ca prin partile astea pe la mine se cheama lapte acru unsure.gif tongue.gif .Daca nu o fi asa ,greseala mea biggrin.gif .


Bafta !!
Cocojambo
Nu e lapte gros?

la clipul asta va referiti voi?

Bulldog
Ba, da ce pusca e aia de sare asa?
Jack Daniel's
Pusca lui Bin Laden? blink.gif radmasa.gif
bogdan_bok
pusca e la hoha
cat de laptele ala...de la tm...deva...bv si apoi capitala e gros, si apoi incepe sa se acreasca. daca aveam si eu telefon cu camera cand eram la varsta cand jucam eu lapte gros, concuram cu niolaescu la regie de filme. dar pe atunci doar fotografii aveau niste penale de aparate,si eu aveam doar telefon cu disc.
Jack Daniel's
Bucura-te ca aveai si cu disc, multi...(majoritatea) nu aveau. sad.gif
EdyB
Asta-i genul de arma cu care tragi o singura data smile.gif)
ArtVandelay
prince persia
frumoasa gluma
Asi
QUOTE(Bulldog @ 22 Dec 2009, 23:43)
Ba, da ce pusca e aia de sare asa?
*



T-rex .577
aphophis
am ras cu lacrimi la faza cu lapte gros si la ala ce facea rugaciunile. Insa unele faze is tampite de-a dreptul ca ala de pe stanca sau cu lopata, sau cu botoiul sau cu soldatul ala aruncat in perete
solidconvert
Criminala faza cu arabetele cu banda... radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
houseISmusic
Asta e f reusita
http://www.220.ro/74Xp5vDpMx/Hoo-Frate-Ca-Nu-Mori radmasa.gif
cosmin_2300
E prea tare frate radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.