Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: limbaj neadecvat la stiri?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
b76bgaarh
o singura interbare....

de cand se ameninta cu excluderea de pe forum pt folosirea unui limbaj neadecvat la sectiunea stiri a forumullui..cand tu de fapt scrii puncte puncte si lasi loc de interpretare...


si apropo stimate moderator..de ce nu semnezi aceste amenintari?

textul incriminat de moderatori era scris

"ai de p..... mea ce dreptate avusei...."

acum parerea voastra..... eu sunt tampit...sau avem de a face cu o mica amenintare subtila???
l@u
e simplu sa vezi cine ti-a dat avertismentul dupa ultima aparitie pe forum a moderatorilor acelei sectiuni....dupa p-ul ala ai mai mult de 3 puncte deci se poate interpreta altfel decat o prostie
Avani
QUOTE(b76bgaarh @ 30 Nov 2009, 14:28)
puncte puncte si lasi loc de interpretare...
*



Ma crezi sau nu, dar la tine am intalnit cele mai multe ... tongue.gif

Supravegheaza si tu warn-ul ala wink.gif
b76bgaarh
pai tocmai ca nu e warn.......
C a t a l i n
QUOTE(b76bgaarh @ 30 Nov 2009, 14:28)
"ai de p..... mea ce dreptate avusei...."

---------------------------------------------------

acum parerea voastra..... eu sunt tampit...
*



Nu's cam multe puncte, ca sã fie ceva obscen?

-----------------------------------------------------
biggrin.gif
b76bgaarh
pai tocmai asta ziceam si eu....

pe ce baza acel moderator stabileste ca este limbaj inadecvat....
Fratzica
"cand tu de fapt scrii puncte puncte si lasi loc de interpretare"

radmasa.gif

Dar daca te-ar injura cineva folosind puncte puncte nu ti-ar conveni, nu?

Poti folosi si alte cuvinte in exprimare. Sau esti unul din aia care folosesc "cenzurat" pe post de semn de punctuatie? Hai ca se poate si fara, sunt sigur.
b76bgaarh
exista un daca....
Avani
QUOTE(b76bgaarh @ 30 Nov 2009, 14:42)
pai tocmai ca nu e warn.......
*


Presimt eu ca o sa-l primesti destul de repede. O greseala... si PAC.. .ai disparut. ph34r.gif
R19/16v
Eu sper c-am fost, totusi, destul de clar.
Fratzica
eu zic ca nu e musai sa iti "colorezi" afirmatiile. Ca in viata de zi cu zi, jur ca n-am auzit pe nimeni sa zica "Ai de P Punct Punct Punct mea, ce dreptate avusei". Eu sa fi fost in locul tau nu deschideam topicul asta.. zau!
b76bgaarh
stimate coleg 16v....

banuiam ca ai fost tu.... te rog sa imi spui ce regula am incalcat... in rest....

daca pentru ..... puncte (ma refer la numarul lor) ma amenintati personal cu 30 de zile de suspend... ce sa mai zicem de respectarea regulamentului...

Fratzica
Raspund eu pentru colegu` smile.gif

"c) Nu este permisa sub nici o forma folosirea unui limbaj necivilizat si/sau obscen, antisemit sau rasist."

Ti se pare civilizat ce ai scris?
b76bgaarh
fraztica.... unde pisicii mei vezi tu asa ceva.... vezi..puteau sa fie pisici...

IRONICK
QUOTE(b76bgaarh @ 30 Nov 2009, 14:56)
unde pisicii
tot nu iese un punct
Fratzica
o dati in penibil. Daca voi considerati ca vi se potriveste limbajul asta de taran, fie, dar folositi-l in alta parte.
b76bgaarh
eu tot astept punctul din regulament...
DrK
Ia-l pe asta:
QUOTE
a) Prezentul regulament poate sa nu acopere toate situatiile care pot aparea pe forum. In acest caz masurile care se vor lua vor viza intotdeauna bunul simt si buna functionare a forumurilor.
IRONICK
QUOTE(Fratzica @ 30 Nov 2009, 15:00)
o dati in penibil
Eu glumeam.
gotty
QUOTE(b76bgaarh @ 30 Nov 2009, 14:28)
"ai de p..... mea ce dreptate avusei...."

*


QUOTE(b76bgaarh @ 30 Nov 2009, 14:56)
fraztica.... unde pisicii mei vezi tu asa ceva.... vezi..puteau sa fie pisici...
*



si acordu'unde e? unsure.gif
IRONICK
QUOTE(gotty @ 30 Nov 2009, 16:17)
si acordu'unde e? unsure.gif
Acordul este intre aia de la VW si COTY.
pastrama
Io mi-am luat warn c-am scris "pulitia". blink.gif
Alt warn pentru " clip indecent la clipuri video". Clipul in cauza fiind asta.
Ce dracu`, din cate stiam eu pe forumul asta nu stau numa` domnisoare sensibilicoase! Da nu-i nimic, la Clipuri video o sa postez de-acum inainte numa` filmulete cu floricele, dragoste, tampoane si peisaje romantice.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.