Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Logan Vs. BMW
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
Peruschi
&feature=related
ArtVandelay
ala cu bmw-ul ori avea ambreiajul praf ori a lasat TC on
oricum, stupida proba. stupid e putin spus. si cred ca a mai fost
M i h a i
foarte inteligent testu... death.gif
Fratzica
o proba inutila. Suma coeficientilor de inteligenta a ambilor soferi da negativ.
free_fiber
Fratica, mi-am adus aminte de o vorba a unui prof misogin din facultate cand am citit postul tau:
numarul fetelor din sala creste, dar suma inteligentelor ramana constanta.
C@talin
QUOTE(free_fiber @ 27 Nov 2009, 02:13)
numarul fetelor din sala creste, dar suma inteligentelor ramana constanta.
*




genial radmasa.gif radmasa.gif
SiloS
Mai trebuie adaugat ca apasarea pe puntea spate la BMW creste, deci i-ar fi trebuit forta foarte mare sa poata realiza un burn.

Eu am fost prezent la respectivul eveniment si imi aduc aminte ca parca BMW-ului ii patina ambreiajul.
AlexanderCarstoc
Trebuie sa faca burn sau sa il trage pe celalalt? Daca trebuie sa-l traga....de ce trebuie sa iasa si fum?
andreis
penibil
Mirciulik
Asta se intampla prin primavara la Braila.

Tin minte ca au incercat de doua ori...si a doua oara a cedat ambreajul bmw-ului. Masina a fost impinsa pentru a iesi din "ring".

Filmuletul era mai lung. Spre final soferul bmw-ului a iesit din masina si s-a urcat ,in picioare,pe portbagajul loganului (in timp ce facea burnout).

Ciudat ca de la eveniment, nu a aparut nici un filmulet despre iesirea in decor a unui bmw ursulet. A derapat la un viraj, a lovit gardul de protectie pe care l-a mutat 2 metri mai in spate. Eram chiar pe directia aia, si ma mir cum de nu a fost nimeni ranit. Toti am sarit la timp.
SiloS
Era un 325ix.

Si sa nu uitam de show-ul facut de baranga... laugh.gif
C@talin
ala din braila banuiesc nu ?
<dan>
singura rezistenta care o intampina loganul sunt propriile roti din spate care sunt blocate, bmw-ul e de poza, deci VRAJEALA
SiloS
QUOTE
ala din braila banuiesc nu ?


Da.
eduardsebe
QUOTE(Mirciulik @ 27 Nov 2009, 23:07)
...si a doua oara a cedat ambreajul bmw-ului.  Masina a fost impinsa pentru a iesi din "ring".
*




BMW power icon_mrgreen.gif
diesel_power
Ce idiotenie...
Pun pariu ca o sa ajunga la coișpe pagini si topicul asta in care isi scot unii degetelul din nasuc si il vor pune pe tastatura ca sa scrie ceva.
raresvintea
foarte tare
zeu_4u_sweety
tare faza...fac exact ca tiganii de la mine de la tara... aia leaga carutele intre ele ca sa vada care are calu mai puternic...si care castiga ii taraste celulalt calu prin tarana..niste idioti excl.gif
eduardsebe
nu e cumva acelasi logan de aici
bogdan_bok
dar asta merge si la legale si la ilegale?
Yutcaru
Destept cel cu BMW-ul,adica ala nu-si uzeaza cauciucurile degeaba,in schimb ala cu Loganul,cap patrat ............ biggrin.gif radmasa.gif
maoR11
Se vede clar ca la 0:46 ala cu Loganul avea frana de mana trasa
toata chestia asta e o inscenare, si cu ambreiaju praf BMW-ul tot il tragea pala cu loganul
driverx
QUOTE(maoR11 @ 6 Dec 2009, 11:16)
....si cu ambreiaju praf BMW-ul tot il tragea pala cu loganul
*


radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
argon
de ce nu se invarteau deloc rotile la BMW?!
C a t a l i n
Cred că avea tamburii în rodaj... unsure.gif
Vasilica007
smile.gif inutil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.