Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia SuperNova Clima
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Roval
Este masina personala (primul proprietar), a fost inmatriculata in nov. 2001 si are ITP pana in oct. 2011. De-a lungul timpului, urmarind forumul, am adaugat blana motor, am pus folie pee in usi, sub mocheta si portbagaj, am inlocuit difuzoarele cu unele decente, am pus volan de Solenza, cotiera, si alarma ( pastrata si dezactivata si cea originala). In prezent masina are 86000 Km iar reviziile le-am efectuat numai la service autorizat (am toate facturile/devizele). Am schimbat de fiecare data tot ce mi-a recomandat mecanicul asa ca teoretic n-ar mai trebui schimbat nimic la ea pentru ca la revizia de 80000 (in 2007) am schimbat placute frana, bujii, bielete, la revizia din 2008 (83500) am schimbat distributia (trecusera 4 ani cu cea veche), ambele tobe, inlocuit calorifer, curatare evaporator AC si reincarcat cu freon si ulei frig, iar la ITP-ul de luna trecuta am schimbat iar uleiul si filtrul de aer. Bateria este Caranda Maxima de 55Ah si a fost inlocuita in garantie in 2008, cauciucurile pe fata sunt aproape noi - Toyo(all season - 2500Km) iar pe spate Firestone (12000Km).
Daca mai doriti alte detalii le stabilim pe PM sau la 0723.923.609.
Un pret pentru masina - 1950EUR - discutabil dupa vizionare.
Roval
Din cauza numarului mic de post-uri nu pot raspunde la PM-uri (eventual mesaje pe YM pentru userul diamat0705 ) asa ca o voi face aici. Nu vand nimic separat de pe masina. Masina nu este cosmetizata sau "pregatita" pentru vanzare (nu ma ocup cu asa ceva). Nu am nimic de ascuns iar cine este interesat si isi aloca putin timp pentru vizionare poate constata acest lucru. In afara unor zgarieturi de la "binevoitori" rezolvate pe casco acum cativa ani, si a inlocuirii stopului de pe eleron (am placuta cu led-uri ca pe asta nu au reusit sa o fure) masina nu a mai suferit niciun eveniment neplacut.
Roval
Up.
Roval
Anunt valabil.
Roval
Up.
Roval
Teoretic vanduta!
Roval
Vanduta! Multumesc DaciaClub!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.