Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]banchete spate megane 2 hatchback
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
kingkull
Salutare lume.. sunt interesat in achizitionarea unor banchete spate plus centuri de siguranta spate pt un megane 2 hatchback din 2006. Mentionez ca tapiteria este de culoare inchisa. Multumuesc de ajutor...
nooaaah
salut am eu banchete de megane 2 de vanzare
nooaaah
350 euro bucata , are tot ce-i trebuie , mai multe detalii poti afla la id de yahoo : mdipdt
speedman
Nooaaah - nu crezi ca e prea mult 350 e o bancheta? Eu am vandut acum o luna interior (scaune si bancheta de m2.2 varianta expression, impecabile) in 300 e. Decat sa ramai cu ea mai bine lasa la pret si ambele parti vor avea de castigat. Succes.
nooaaah
ii ofer si capacul de deasupra rotii de rezerva plus ca sunt impecabile cu cotiera , pretul e usor negociabil .
kingkull
ceri un pret exagerat de mare.... parerea mea.... dar la pretul asta pot sa aduc comandate din ucraina.... pe modelul tapiteriei mele.... cu 300 euro.... de la fabrica renault din rusia....
nooaaah
sincer nici tu nu crezi ceea ce zici , dar daca ai variante mai bune ...e alegerea ta . bafta .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.