Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Clio dci 70 Dynamique
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dumid
Clio 3 dci 70, fabricat aprilie 2008, inmatriculat noiembrie 2008 (luata de pe stoc).
Gri eclipse, varianta Dynamique, 70 CP, dotarile de serie le stie toata lumea, in plus are climatizare automata si vopseaua metalizata.
Nu a fost implicata in nici un accident. Acum are 27000km.
Detalii leasing: au mai ramas 36 rate a cate 256 euro fara casco.

Pret cerut de mine 3000 eur negociabil , practic cer avansul, un an de leasing platit il pierd, altfel spus, cine preia acum leasingul si plateste 36 de rate, plateste 0 dobanda la banca. Masina iese la 12.000 euro , exact cat costa la momentul achizitionarii cu cash.
In foarte scurt timp urmeaza si meganul din semnatura.

Tel: 0727737433
Sudsemnatu
Oferta lunii OCTOMBRIE 2009 detaliata
Discount(*)
1700 Euro
Pret DDP final
11897 Euro
(*) Se aplica la pretul cu TVA

La pretul final de vanzare, se va adauga Pachetul Legislativ Obligatoriu conform Ord.2218/2005 in valoare de 35 Euro fara TVA, sau 42 Euro cu TVA. Pachetul este compus din trusa medicala, triunghi reflectorizant si extinctor.

Pretul cerut de tine : 3000 de euro+9216= 12216 euro

Practic tu ceri pe o masina cu 27 de mii de km mai mult decat e una noua acum.

Am selectat aer automat si vopsea metalizata.

Bafta la vanzare !
gruita2005
Va rog lasati omul sa-si vanda masina. Un Up de la mine!
dumid
Pt Sudsemnatu: eu nu am avut cash sa o cumpar, atunci am preferat leasing. Poate mai sunt si altii ca mine si prefera un SH platibil in rate fara dobanda. Cam asta reiese daca se merge in continuare cu ratele pe 3 ani.
Daca se pune problema de achitare a creditului atunci clar se merita sa o iei noua din showroom cu toate ca nu sunt 9216 euro in cazul in care se achita integral in avans (se scade dobanda si se aplica comisionul de plata anticipata, rezulta mai putin de 9216).
dumid
up 2500 euro
dumid
up 2000 eur. Pt plata anticipata se achita 8200 eur + pretul cerut de mine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.