Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 jante si 2 cauciucuri
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
RadNoise
vand 4 jante de fiat punto/panda etc. pe 13"cu prinderea 4x100 - 100 lei + transport (eventual si cu posta romana, plata in avans sau ramburs)
se vand si separat la 70 lei alea 2 negre (originale fiat, cu eticheta pe ele, aduse din germania ieri) si 50 lei celelalte 2 gri.

eu le-am incercat pe renault twingo, dar diametrul central e ceva mai mare la twingo decat la fiat si nu s-au potrivit. daca le vrea cineva, cu mare placere, la pretul afisat.

se vand si 2 cauciucuri de vara, 155/70/r13 in stare relativ buna (mai au cam 3-4mm profil, fara galme, nevulcanizate etc.) - 50 lei + transport.

contact pe pm sau pe acest topic, va rog.

user posted image user posted image user posted image user posted image

7 Nov 2009, 17:18:
ieftin...
RadNoise
hai sus
edug
Cele negre se potrivesc la Fiat Punto (2004)? Pretul e pe bucata sau ambele?Multumesc anticipat
RadNoise
pretul e pentru 2 bucati. nu stiu exact modelele de punto la care se potrivesc, dar au pe ele niste etichete cu coduri de bare de pe care cred ca putem obtine informatia asta. daca te intereseaza ma uit si iti zic maine.
RadNoise
am verificat si pe etichete scrie cam asa:

FL513006 GR-2970
Fiat punto Typ:174/176C - asta banuiesc ca ar fi tipul masinilor pe care se potriveste.

nu stiu f. multe lucruri despre fiat, dar dupa o scurta cautare pe google, am gasit ca e vorba de modelele punto produse in perioada 93-99. daca la cele din 2004, prinderea e la fel ca alea vechi, cred ca se potrivesc.
RadNoise
up
RadNoise
ieftin
RadNoise
ocupa locul degeaba. hai ca la pachet complet mai negociem.
pt repere separate... ce sa mai negociez? eu unul n-am gasit nicaieri pret mai mic. accept si schimb cu diverse (piese de twingo/logan - oglinzi, fete de usi etc.). astept propuneri.
RadNoise
124.gif
icsu
Ce diametru interior au jantele? Gaura din mijloc adica.. Crezi ca s-ar potrivi pe Solenza?
RadNoise
incerc sa masor si iti zic. pe twingo nu s-au potrivit din cauza gaurii de centrare. cum gasesc sublerul revin cu o dimensiune.
RadNoise
hai sus. le tin in portbagaj si ocupa locul aiurea.
icsu
Pai si o dimensiune a gaurii? Sau sublerul nu e de gasit?
RadNoise
nu l-am gasit:(
o sa caut pe net sa vad daca gasesc dimensiunea respectiva cu ajutorul modelelor de fiat pe care se potriveste.
RadNoise
cele 2 negre s-au dat.

cele gri ramase 50 lei- negociabil.
jantele merg pe supernova
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.