Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: In atentia MODERATOR sau ADMIN !
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
luk426
In atentia moderatorilor sau admin, aduc la cunostinta faptul ca suntem doi frati ce avem doua conturi separate pe DACIA CLUB: "luk426" si "berbece cristian", si avem doua dacii berlina, "b 60 sst" si "b 63 sst".
Este adevarat ca acum vreo doua luni am vrut sa vindem amandoua masinile, dar cum fratele meu s-a razgandit, mi-am facut contul meu propriu si am pus-o la vanzare DOAR PE A MEA - B 60 SST pe contul LUK426 !
In urma cu cateva zile am primit amandoi "warn" de 10% de la moderatorul "R19/16v", pe baza faptului ca as fi clona fratelui meu.
Rog moderatorul respectiv sau un admin sa verifice anunturile acestor doua conturi si sa vada ca eu, "luk426", vreau sa-mi vand dacia, pe cata vreme fratele meu, "berbece cristian", nu isi vinde masina.
Va rog de asemenea dupa ce analizati aceasta situatie sa indepartati "warn-ul" respectiv atat de la mine, cat si de la fratele meu.

Va multumesc pentru intelegere
UXE
pentru clona mi se pare ca nu se da warn ci se baneaza definitiv contul

probabil ca warn-ul e ptr altceva
AlexV
luk426, nu comunici cu fratele tau? s-a rezolvat deja problema.
luk426
cum s-a rezolvat problema daca mie la profil imi apare in continuare 10% warn ?!
C a t a l i n
Apropo de warn, s-a modificat perioada după care dispare automat? Parcă anul trecut se anula după 2 luni... Acum se pare că nu mai e așa...
einstein1984
Era 2 luni intr-adevar.
C a t a l i n
Te înșeli. Logul meu de warn zice altceva.

argon
zice bine, dar nu stiu din ce motiv nu-ti apare un Removed from warn level, numara cate Added to warn level si cat % warn ai, sa vezi ca nu da.
DragosP
Marinarii sunt o specie mai aparte. La ei nimic nu e cum pare a fi! wink.gif
C a t a l i n
Păi nu apare pentru că a fost ceva șters când mi s-a ridicat moderator preview...
argon
nu apare dar e efectuat.
C a t a l i n
Totuși nu văd legătura... Acel warn de pe 30 septembrie nu a fost dat odată cu moderator preview, iar anularea lui nu a fost făcută pe 30 noiembrie, ci mai devreme, dacă a fost făcută.

Moderator preview e cel de pe 27 octombrie.

În fine, cred că e vorba de altceva...
buzasparta
Un motiv pentrul warn-ul meu? Si altii au mai postat link-uri catre filmulete "funny"- asa cum scrie si in subtitlul topicului ca ar trebui sa fie- si nu cred ca au patit ceva.Nu mereu link-urile catre filmuletele de pe youtube sau alte site-uri care gazduiesc filmuletele apar la postare ca filmulet.Multumesc.
R19/16v
Sanctiunile aplicate celorlalti nu sunt problema ta.
buzasparta
Nu e vorba ca e problema mea sau nu,problema mea e de ce mi-a dat mie warn si as vrea sa stiu de ce .Si mai este apoi si faptul de a fi impartial.Sau nu.
klaus
Pai notivul e in logul de warn:
QUOTE
14.02.2010: Deja linkul zilei a devenit clipul zilei, așa că, de acum înainte toate filmele vor fi șterse. Există secțiune video pentru clipuri.

Ce este neclar in acea motivatie?
buzasparta
Daca e pe principiul "asa vrea muschii mei" e treaba voastra.Daca e sa motivezi cumva se poate spune ca in conformitate cu Art cutare nu ai voie sa... . Dar daca asa intelegeti sa va motivati warnul mai bine va faceti judecatori ca si aia motiveaza incheierile de sedinta tot in acelasi mod.Dupa cum am mai postat nu toate link-urile spre filmulete de pe youtube sau 220 apar cu fereastra filmuletului ci doar link-ul.Acum a aparut si dereastra cu filmuletul dar daca asta e motiv serios da atunci asa sa fie.
AlexV
buzasparta, mai calm ca nu ti-a luat nimeni caii de la bicicleta.

In 14.02.2010 a aparut aceasta nota pt topicul in cauza, Linkul zilei: "Deja linkul zilei a devenit clipul zilei, așa că, de acum înainte toate filmele vor fi șterse. Există secțiune video pentru clipuri."
[attachmentid=1627603478]

Ai citit asta? Banuiesc ca nu. Adica ai postat in necunoasterea regulamentului si ai fost avertizat ca data viitoare sa stii.
Sau ai citit si stiai, deci ai fost avertizat pe buna dreptate.

Asta e postul tau pe care l-am transformat eu in topic la clipuri diverse. http://www.reno.ro/https://www.reno.ro/index.php?showtopic=176231

Scurt si la obiect, ai pus un clip video in topicul linkul zilei, desi era scris sa nu faci asta.

p.s. sincer iti recomand sa dai play la clipul de mai jos si sa inchizi ochii ascultandu-l. daca nu are efect, my bad.
buzasparta
Am primit pm cu mesajul respectiv si nici bicicleta nu am.Iar postul transformat il vazusem la sectiunea unde a fost mutat.Multumesc.

17 Mar 2010, 12:54:
Prefer Watergate- The world of.Multumesc.
klaus
Si eu prefer sa inchid decat sa se bata apa in piua
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.