Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RENAULT Clio 1
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
MDD
Masina a fost a fiicei mele , inmatriculata Ro. ,an 1994, motor 1,4 Energy injectie monopunct.
Interior Baccara full piele in stare f. buna ,oglinzi si geamuri fata actionate electric, trapa de origine , inchidere centr. cu alarma , servo directie , jante aluminiu , AC (nefunctional) .
Intretinere totala efectuata in august: ulei , filtre , placute, discuri si furtune frana fata noi , cilindri frana spate ,4 amortizoare acum 2 ani cand am adus o in tara.
Estetic saptamana asta iese de la "totala" , adica vopsitorie integrala in service autorizat(BMW) ca urmare inerenta a micilor frecusuri de incepatoare.
Alte detalii la fata locului si la telefon , pretul este de 1700 euro cat sa mi scot investitia si sa nu zaca degeaba .
Bonus mai sunt piese provenite de la alta masina ...motor complet (cu berceau planetare si amortizoare), faruri , stopuri , geamuri , macarale electrice , etc.
Relatii la 0722200827
Pozele de exterior urmeaza...
MDD
Poze!
MDD
up!
Adi R5
pacat,mare pacat ca e 4+1 usi! foarte frumoasa masinuta! bafta la vanzare!
RaR5
Spor la vanzare.

Cand ma uit pe forum si vad ce mai iese la vanzare, parca imi pare rau ca nu am banii ceruti pentru masini mai noi decat ceea ce am luat eu.., dar nici nu renunt la R5...
anecula_08
Ce putere are motorul?
Care este defectul A/C-ului?
MDD
Up !
ignatius
Nu va intereseaza un schimb? am un clio symbol din 2003, diesel in stare impecabila cu abs si ac consum 4%. masina dvs +2700 euro, ce spuneti? Daca doriti va pot trimite fotografii.
Putem discuta oricum. Vreau sa va asigur ca nu imi vand masina din cauza unor probleme tehnice ci efectiv din motive fianciare.
Care este ultimul pret la masinii dvs?
Stima
Silviu, Focsani
0745538610
MDD
Multumesc de oferta . Alta masina nu vreau , am specificat ca aceasta este deja in plus in "parcarea " familiei !
Salutari

18 Nov 2009, 19:19:
Masina a fost vanduta astazi la pretul de 1800 euro (m am obligat sa i montez si un radio cd mp3)
Multumesc de oferte , se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.