Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Trageti frana de mana!
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
Batrânul
Si ne mai miram ca Dunarea e poluata... Dupa pet-uri, acum au inceput sa arunce si masini in apa...
elro
Asta imi aduce aminte de o faza...in parcul Tabacariei din Constanta,s-a intamplat ceva asemanator,erau doi amorezi,au parcat masina cu fata masinii spre lac,au stat ce au stat si au decis sa se plimbe putin pe jos prin parc.Soferul a incuiat masina si au plecat,la nici 2 minute masina era cu botul in lac,apa era trecuta de jumatea masinii...acum nu mai ai voie cu masina in parc,au restrictionat orice acces happy.gif
Peruschi
„Pe scaunul din dreapta se afla o altă femeie, care s-a speriat și a sărit din autoturism înaintea ca acesta să ajungă în apă”

Acum intrebare: de ce nu a tras ea frana de mana?? E mai usor sa sari dintr-o masina in miscare decat sa tragi frana de mana ... radmasa.gif
Bejenaru Ionut
That car was possessed!!!
driverx
QUOTE(Peruschi @ 30 Oct 2009, 15:08)
...
Acum intrebare: de ce nu a tras ea frana de mana?? E mai usor sa sari dintr-o masina in miscare decat sa tragi frana de mana ...  radmasa.gif
*



A vazut in filme ca dupa ce o masina incepe sa mearga asa singura, urmeaza sa si explodeze....
vi_escu
Poate la ei! Cum la noi se merge cu rezervorul mai mult gol....
argon
Dar ce titlu pompos, de senzational si-au tras..numa' eu vad ca cazut pe iarna, si nu in apa?
Iulikk
Vrei sa spui pe "iarba" smile.gif .
argon
da da biggrin.gif
adnatonic
@Peruschi! Nu toate femeile stiu sa traga frana de mana! radmasa.gif
@argon : Tu daca ti-ai scapa limuzina fie si pe pietrele alea.... ipotetic vorbind!
OFT: Apropo, felicitari pentru ea! Imi place cum arata!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.