Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: hoti prosti
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
DrK
QUOTE
Au rupt usa din tatani si au golit sertarele

radmasa.gif
eduardsebe
ce-i asta ma Academia de Politie versiune talhareasca si romaneasca radmasa.gif
daniel4ro
QUOTE(RaduNG @ 14 Oct 2009, 17:02)
radmasa.gif
*


ȚÂȚÂNĂ = dispozitiv metalic format din două plăci unite între ele care, prinse, respectiv, de un panou mobil și de un cadru fix, permit închiderea sau deschiderea panoului; balama
spy_oh_joy1389
prosti prosti, dar cine merge acuma cu limuzetu? mandru.gif
DrK
QUOTE(daniel4ro @ 14 Oct 2009, 16:50)
ȚÂȚÂNĂ = dispozitiv metalic format din două plăci unite între ele care, prinse, respectiv, de un panou mobil și de un cadru fix, permit închiderea sau deschiderea panoului; balama
*



radmasa.gif radmasa.gif
pai bine, stiu si eu asta dar totusi.. este o stire pe un site cu cititori de peste tot.. expresia "a scoate usa din tatani" e folosita doar in anumite zone din romania radmasa.gif
acum ca ti-am dat si explicatia poti intelege ce-i amuzant...
daniel4ro
"expresia "a scoate usa din tatani" e folosita doar in anumite zone din Romania"

adica ar trebui sa fie regionalism, insa, pe unde am cautat, nu figureaza ca regionalism acest cuvant

ma rog, eu unul tot nu-ti impartasesc ideea si amuzamentul smile.gif
membru_DC
Lostboy
În ce zone? blink.gif
Din câte știu nu este regionalism.
Solon
Yogurt! Tare de tot asta!
solidconvert
Inca una tare:
&feature=response_watch

Iar asta este tata lor:


radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
membru_DC
Gainarii de lux laugh.gif
QUOTE
Cum e sa ai Porsche Cayenne si sa FURI de pe alt Porsche Cayenne... stergatoarele ?
Filmat ieri seara de una din camerele mele de supraveghere montate pe casa. Omu s-a servit cu stergatoarele mele de pe Cayenne, s-a mai uitat ce mai are nevoie, apoi s-a urcat in al sau Cayenne si a plecat. Am filmat ecranul, insa filmarea originala va fi scoasa de pe DVR la politie, si imaginea curatata. Poate te recunoaste cineva pana te gaseste politia sau poate imi faci o vizita si te ..."iert".


http://www.videonews.ro/action/viewvideo/3...toare-de-furat/
http://www.videonews.ro/action/viewvideo/3...stergatoarele-/


radmasa.gif
bogdan_bok
&feature=related
de partea cealalta a legii...
gruita2005
Deci, "tatal lor" este cel mai tare hot radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif iar politistii astia cei mai tari politisti radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.