Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vand roti, cutie de viteze si un motor
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 25
bogdan razvan
se vind 4 jenti de renault cu cauciucuri goodyear pe 185 cele de fata sint pe 14 si cele de spate sint pe 15.cele pe 15 se dau cu 1 mil bucata si cele de fata cu 750 bucata.cauciucurile din poza,fara janta se dau cu 500 bucata.cutia de viteze este 5 milioane este in 5 trepte si este de diesel si este perfecct functionala.motorul este tot 5 milioane dar are o problema ca nu are presiune de ulei,nu stiu ce are pt ca nu l-a,m desfacut,are pompa de injectie pe el cu injectoare cu tot.pt detalii tel0721027019.produsele sint in jud cta
tutu
As vrea si eu vreo 2 jenti de 15" cum sunt cele din poze, fara cauciucuri, cum putem sa luam legatura ? La ce bani si unde mai exact in Jud. C-ta ?
Ce pacat ca trecut sezonul si nu mai vin pe litoral - ca ma intorceam acasa cu un suvenir pt Re 25 !
bogdan razvan
cauciucurile sint f bune sa stii eu am rulat destul de putin cu ele pt ca mi-am pus alte jenti si prefer sa le dau cu totul pt ca nu stau sa le desfac cauciucurile si nici nu am leviere sa ma apuc de ele,cert este ca pretul e scris mai sus pt fiecare din ele adica 2 milioane amindoua jentile cu tot cu cauciucuri sa fim realisti e ieftineala,de stat stau in mangalia jud cta,numai bine
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.