Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: joystick oglinzi
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
codryn
s-a ivit o mica problema biggrin.gif si sunt curios daca stie cineva de unde pot sa fac rost de joystickul de la oglinda megane II ? (eventual daca are cineva asa ceva de vanzare)
mihai_dorin
Cauta la bursa sau la anunturi, stiu ca avea cineva de vanzare.
codryn
Am cauta aseara dar cred ca eram prea obosit. mai incerc o data.
eugenTL
se pot face la un mester si manual dupa care le vopsesti si gata.. La un cielo a mers.
anjelian
Cel mai simplu cauta pe net oameni care dezmembreaza renault-uri..sunt o gramada...si sigur gaesti...cred ca se potriveste cam orice fel de joystivk
ric26ct
Postez aici pt ca al topic legat cat de cat de problema mea nu am gasit. Scuze daca am nimerit gresit! Intrebarea mea este daca cineva a desfacut acest joystik pt ca la mine nu mai merge iluminarea, vroiam sa stiu daca se poate inlocui ceva pe acolo inainte sa imi bag eu nasul. Multmesc!
19vik
Este un topic cum sa-ti montezi led acolo... dar iluminare eu nu stiu sa fi avut vre-o data, am demontat joystick-ul ala si tot expression 2005 am si eu.

Vezi de pe aici in jos.
ric26ct
mersi de raspuns 19vik nu am gasit topicul asta cu toate ca am cautat ceva zile astea, o sa incerc si eu sa il desfac, acum am prins mai mult curaj dupa ce am vazut ca alti au facut operatiunea.
SorinCT
Ar arata foarte bine joystickul ala cun un LED alb. Daca tot il desfaceti merita schimbarea smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.