Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: loganel albastrel
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Jurnal de Bord
liculicu
salut, va prezint loganul meu diesel, a suferit cateva modificari minore de-a lungul timpului, o toba sport, mai multe randuri de jante dupa care m-am oprit la jante originale de renault pe 16 cu cauciucuri 205/45/16, pana la urma am luat faruri angel eyes pe care le-am vopsit negru mat, xenon faruri+proiectoare, modificat putin priza de aer din bara fata si cred ca astea sunt toate modificarile.

Masina se comporta exceptional 1.5 DCI am 73000 km in aproape 2 ani, fara probleme majore, revizii la zi facute in reprezentanta Dacia fara exceptie.
AR-18-MOS
Sunt tare curios cum suna toba sport pe diesel ...
BC-92-EDI
Buna alegerea cu jantele de 16" arata foarte bine!Maina e frumoasa....dar da jos porcaria aia de pe capacul la rezervor!!!
liculicu
QUOTE(AR-18-MOS @ 11 Aug 2009, 19:04)
Sunt tare curios cum suna toba sport pe diesel ...
*



sa stii ca suna destul de bine, o sa fac un clip si am sa il postez

QUOTE(BC-92-EDI @ 11 Aug 2009, 20:53)
Buna alegerea cu jantele de 16" arata foarte bine!Maina e frumoasa....dar da jos porcaria aia de pe capacul la rezervor!!!
*



ms, se comporta destul de bine cu jantele astea (sunt destul de usoare) iar ''porcaria'' de pe capacul rezervor nu pleaca!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.