Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Mp3 Megane 2.2
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
B-15-NIC
Vand Mp3 Megane 2.2. Pret 400 Lei Nediscutabil. Tel 0765273803 nicu
alex 19 USV
poza, model?
DanCVA
@alex 19 USV: Nu cred ca aparatul asta se potriveste pentru masina ta, pentru ca cel mai probabil este UpdateList. La tine cred ca s-ar potrivi un TunerList, dar nu cred ca exista TunerList cu MP3.
Cred ca initiatorul topicului a luat o teapa si ca pret si ca produs, nestiind ce cumpara si nu e cazul sa iei si tu o leapsa.
Ryk
daca am cd player updatelist pe masina, e din 2005, se potriveste mp3-ul?
DanCVA
Da, iti merge, cu conditia ca si cel pe care il aveai sa mearga perfect pe masina ta (sa mearga si afisajul si comenzile de pe volan). Ce e putin aiurea la MP3-urile originale este ca nu scriu numele intreg al piesei ascultate. Defileaza un numar limitat de caractere si daca titlul e lung, o sa vezi doar numele artistului, nu si piesa.
B-15-NIC
in primul rand pt .........dancva .... crezi ca toata lumea e ca tine????, de ce crezi tu ca ar fi trebuit eu sa-mi iau teapa, sau de ce crezi tu ca eu vreau sa dau leapsa cuiva.... art trebuie sa iti revizuiesti vocabularul si sa nu mai pui posturi doar ca sa fie mai multe la numar......

din cate stiu eu pe update list funcitoneaza. l-am incercat pe un megane din 2005 si din ce mai tin eu minte functiona.
pt cine doreste se poate proba si atunci se verifica ce si cum.
poza o sa pun diseara.
mp3 este negru si are lumina alba, mentionez ca masna de pe care provine e din 2008.
Ryk
de unde esti? daca esti din bucuresti e ok, dar altfel... nu prea vad cum am putea proba...
B-15-NIC
sunt din bucuresti.
menic
poza?.
B-15-NIC
revin cu poza.
B-15-NIC
up
B-15-NIC
s-a vandut... se poate inchide
alex 19 USV
QUOTE(dancva @ 30 Jul 2009, 11:05)
@alex 19 USV: Nu cred ca aparatul asta se potriveste pentru masina ta, pentru ca cel mai probabil este UpdateList. La tine cred ca s-ar potrivi un TunerList, dar nu cred ca exista TunerList cu MP3.
Cred ca initiatorul topicului a luat o teapa si ca pret si ca produs, nestiind ce cumpara si nu e cazul sa iei si tu o leapsa.
*



EU AM UN UPDATE LIST DE LOGAN PE MASINA SI FUNCTIONEAZA IMPECABIL DE MAI BINE DE 3 ANI, MIAR FI PRINS BINE UN MP3 smile.gif , AR FI MERITAT INCERCATSA VAD DACA MERGE, ORICUYM S-A VANDUT sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.