Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Infinity REF9603i
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Costynn
De vanzare un set de boxe ovale 6x9 inch Infinity REF9603i.
Sunt luate de noi si sunt folosite de tata , pe dacia lui. Deci nu sunt omorate, e om serios

100 Watti reali , 300 Watti maxim !
Am impresia ca sunt in 2 Ohmi . Nu stiu sigur. Dar sunt pentru statie oricum.

Sunt in stare perfecta, nu sunt zgariate, lovite, arse, bobinate sau mai stiu eu ce minuni.
Se aud perfect. Sunt putin pline de praf , atat.

Se dau cu tot cu grilele de protectie. Tweeterele se rotesc !

Se vand pentru ca s-a vandut masina. Se ofera si proba !

Pret: 200 de lei

Messenger "costynnn" sau 0722.513.857
RSV
Boxele sunt pe 4 ohmi si se pot folosi fara probleme direct pe cd-player fara statie. (asta ca sa te ajute putin la vanzare).

Eu am urmatoarea generatie 9613i pe logan si vreau sa spun ca se aud incredibil de bine desi au 3 ani.

Probabil ca la tine singura problema ar fi vechimea lor si pretul ceva cam mare . Noi mai mult de 3 mil nu au costat.

Concluzia este ca boxele sunt foarte foarte bune si merita sa fie cumparata + sunt pe 4 ohmi si mnerg fara statie direct conectate la orice mp3 biggrin.gif

P.S: Imi cer scuze daca am facut comentarii care nu sunt la locul lor si am incalcat regulile.

Costynn
Da, intr-adevar boxele sunt pe 4 ohmi, am cautat si eu mai atent pe net. Merg direct pe player, dar pentru a le auzi la capacitatea lor maxima, iti trebuie o mica statie smile.gif Pretul este negociabil.
Costynn
UP UP Negociabil !!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.