Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Piese Megane 2
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
ka_bogdan
Salut

Sunt posesor de megane 2 hach si in urma modificarilor aduse la masina am ramas cu scaunele fata si bancheta cu spatar de pe spate cu volanul si capota ,bara fata si cea spate cat si farurile si stopurile si gentile de aluminiu pe 16 cu gume noi stock Dunlop sport de iarna si radiocasetonul cu cd. cine este interesat pot sa trimit poze sau se pot vedea pe la mijlocul lui septembrie cand revin in tara
radonneonline
salut, ma intereseaza jantele daca le dai cu un pret ok. ce model sunt? cauciucurile cam cati km au? multumesc!
danyhhh
Jantele si pe mine d aca poti pune poze\pret. Mersi smile.gif
Hack
Voi nu cititi regulamentul ala?! huh.gif Pentru ce naiba mai exista sectiunea BURSA???
bogdan_cirstea
salut ma intereseaza pe mine cate ceva, poti sa imi trimiti poze?
la tot in afara de scaune si bancheta!
balexe
Salut. Cat vrei pe volan?
Ryk
cat vrei pe jante? fa-le un pret ok si vin sa le iau.
Rolly00
Si eu sunt interesat de jante smile.gif Pretul ca sa licitam
Hack
Cred ca uitati la ce sectiune va aflati...
Ryk
daca eram admin il mutam eu, dar nu sunt, asa ca adminii sa-l mute. Pana atunci eu sunt interesat de jante.
skorpio_bog
Ce culoare este bara fata si niste poze? si un pret daca se poa'

Mersi biggrin.gif
MmBogda
Cati km ai facut...cat de uzate sunt cauciucurile?
crazybogdan
frate cititi regulamentu!
Hack
Chiar nu inteleg ce mai face topicul asta aici??? huh.gif Nu mai da nici un moderator pe aici???
solidconvert
Cred ca sunt in vacanta... sleep.gif
gutui
o lista cu preturi si niste poze ar fi bune. sunt interesat de faruri. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.