Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: loganul meu
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Jurnal de Bord
bradone
salutare
deoarece azi loganul meu a implinit 50000 km, m-am decis sa il arat si colegilor dacioti in cateva ipostaze, de la primul drum pana la cifra rotunda de azi
tkx
prima poza e dela primul drum?
bradone
nu, a doua, dar le-am atasat intr-o ordine nefericita
prima poza e de la prima zgarietura
DMP
Cred ca a doua e de la primul drum. Prima pare a fi de la o prima lovitura serioasa in tabla. sad.gif

@bradone: Sa te poarte in continuare fara probleme pe unde doresti!
bradone
multam fain de urari
logan1.5dci
Nu-mi place ce vad in a treia poza. In rest, sa te bucuri de ea, fara sa-ti arate prea des motorul.
Cu ce merge?
bradone
merge cu benzina si cu mine la volan
in a treia poza cred ca te referi la " celebra soparla"- e doar un odorizant care si-a gasit de mult sfarsitul
DMP
radmasa.gif
mai degraba se refera la faptul ca esti stationat, e linie continua si cei care iti vin din spate sunt fortati sa calce linia continua. tongue.gif
black_alienware
Nu va mai plictisiti sa prezentati masina "default" a Romaniei.
Sa ai parte de ea.
Adrian00
O mic istoric ai celor 50k?

Pe unde ai fost cu ea?

Drumuri bune in continuare! smile.gif
BC-92-EDI
De ce ai vopsit oglinzile in culoarea gri...?

Sa ai parte de ea!
bradone
multumesc de urari
a fost folosita foarte mult pe drumurile patriei, in plimbari repetate Bucuresti-Constanta-Calarasi-Teleorman-Arges-Olt, plus zi de zi serviciu-acasa
a fost plecata o singura data din tara, pe traseul Bulgaria-Grecia

oglinzile le-am vopsit, dupa ce am gasit-o pe cea din dreapta lovita, pentru ca mi se pare ca ies mai mult in evidenta fata de cele vopsite in culoarea caroseriei
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.