Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cablu de capota ptr un diesel
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 25
radulescuraduflorin
salve!stie cineva unde pot gasi un cablu de capota ptr un diesel?s-a rupt si nu stiu ce sa ii fac.se poate reconditiona sonda litrometrica?
ptr cei interesati pot posta ceva poze cu un bord digital complet modificat sii functional complet!

25 Jun 2009, 10:06:
0752460859
RAIDER
Cablu pentru deschiderea capotei, gasesti de regula la dezmembrari. Pe mine m a costat 50 de lei + manopera inca 15.
Sonda litrometrului poate fi reconditionata, cu anumite retineri. Daca ne zici si care i problema la ea...
In plus, e un post de acum 2 3 zile unde am explicat cum se poate regla acul litrometrului si cum e smecheria cu sonda litrometrului.
johnnyfx
eu am confectionat un cablu pt capota dintr-un cablu de frana de bicicleta mountain bike:D..are aproape un an si merge ca unsa tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.