Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: o noua "era galactica"
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
sb-55-dan
"Manchester United a anunțat că a acceptat oferta de 93 de milioane de euro a Realului pentru Cristiano Ronaldo"
Dupa Kaka si Ronaldo se pare ca cei de la Real ii vor achizitiona si pe Ribery si pe David Villa.
Sper ca acesti jucatori sa faca diferenta in fata Barcelonei si sa castige cam tot ce se poate castiga.
Hala Madrid!!!! aplauze.gif
gotty
stiu eu pe cineva care va fi foarte fericit....derecapa,te ascultam!
DrK
nu imi fac sperante pentru anul asta... mai trebuie putin muncit la echipa dar de anul viitor nu mai au nicio scuza.
shoTgunu
Degeaba ai cei mai buni si cei mai scump jucatori.Inca nu se cunosc, nu sunt o echipa si fiecare are stilul propriu.De la anu zic si eu ca or sa inceapa sa mai castige si ei cate ceva.
Realul e echipa mea preferata..chiar daca a dezamagit de cativa ani incoace sad.gif
DrK
Exact asta am spus.. sezonul care va incepe nu va fi senzational...
Totusi sper ca "geniul" de calderon o sa bage bani si in aparare...
sb-55-dan
QUOTE(RaduNG @ 12 Jun 2009, 09:40)
Exact asta am spus.. sezonul care va incepe nu va fi senzational...
Totusi sper ca "geniul" de calderon o sa bage bani si in aparare...
*


Din fericire nu mai e "geniul" de Calderon.
E GENIUL Florentino!!!!!
DrK
da radmasa.gif asa este a iesit la alegeri acum... eram atent la altceva cand am scris smile.gif
danny224
Scuze ca sunt off topic.. Am tot incercat sa dau de tine. Poti sa ma ajuti, te rog, cu seria subwooferului pt laguna 3. Am urmat sfatul tau si i-am contactat pe cei din olanda, cred, dar nu ma pot ajuta fara un cod de produs. Merci frumos!!!!
wolfin
huh.gif

Da omule un pm....
VladSoare
N-are voie, că-i prea nou. biggrin.gif
wolfin
Din 2013.

Putin off topic si facea necesaru laugh.gif


Da stiu am sarit ca puricele....peace
sb-55-dan
Salut,

asta e avizul de la ei, poate te ajuta.
[attachmentid=1628053111]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.