Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: stergere topic
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
buuz_60
Vreau un raspuns la stergerea topicului (casetofon auto) astept explicati.
Lostboy
Da să trăiți!
DragosP
Eu ți l-am șters pentru că nu aducea nimic util forumului. Nici măcar userului inițial care în continuare se lamenta că cel mai apropiat atelier electric auto e la 40km.
În plus, abia te-ai logat și ai început să instigi ușurel la flame.
buuz_60
Nu cred ca acesta este motivul,poate ultima postare pe care a facut-o mx_ady este adevaratul motiv,daca ai uitat pot sa-ti reamintesc deoarece am apucat sa citesc inainte de stergere topicului.Sunt multe topicuri pe langa subiect unde chiar se jignesc dar nu sunt sterse.
R19/16v
Foloseste butonul user posted image
DragosP
QUOTE(buuz_60 @ 11 Jun 2009, 11:34)
Vreau un raspuns la stergerea topicului (casetofon auto) astept explicati.



QUOTE(buuz_60 @ 11 Jun 2009, 20:00)
Nu cred ca acesta este motivul...

Eu n-am ce să vă fac, domnule dragă dacă nu mă credeți... Poate ați uitat cum ați început topicul.
buuz_60
QUOTE(DragosP @ 12 Jun 2009, 07:37)
Eu n-am ce să vă fac, domnule dragă dacă nu mă credeți... Poate ați uitat cum ați început topicul.
*


Am jignit pe cineva,calomniat,am folosit cuvinte opscene sau poate am uitat eu. Poate ma ajutati dumneavoastra sa-mi aduc aminte.

12 Jun 2009, 21:04:
Multumesc R19/16v
R19/16v
Taaaare bine ar fi pentru tine sa nu iti gasim o clona...
Liviu
Multumesc pentru Reportul respectiv de la acest topic. Cand userul de mai sus sugera utilizarea butonului REPORT, se referea la a-l folosi in cazul in care vedeti jigniri sau alte derapaje in alte topicuri. Cand dati report, reportul ajunge la moderatorii sectiunii respective (in acest caz, a ajuns la mine).

Multumesc pentru intelegere.

P.S.: termenul corect este "obscen"
DragosP
Ați cerut explicații, le-ați primit. Că nu vă satisfac... Nașpa situație, da' ce să-i faci? "Life sucks" câteodată, cum zice rusu'...
buuz_60
Corb la corb nu-si scoate ochii.
klaus
Sau poate nu vor sa scoata piatra din rau...
adip
Sa ai nici doua saptamani vechime pe forum si un singur post, dupa care sa sari cu scandalul despre subiecte sterse, mi se pare o super-performanta.
Victoras2001
Ca tot estem la "Probleme forum". Omu' are patru posturi, toate pe acest topic. In schimb i s-a contorizat un singur post. Care-i faza, ca nu ma prind? blink.gif
DragosP
La Cafenea, Clipuri, pe aci, nu prea se contorizează posturili. wink.gif
buuz_60
Exista vreo diferenta pe acest forum intre cel cu o postare si cel cu n postari?Si daca sa facut o nedreptate conteaza cate postari ai?Daca puteti sa-mi dati o explicatie bine da ca nu pa si la revedere. group_pointing.gif
klaus
Da exista, asa cum si in lumea reala, in care poate mai si traiti, exista diferente intre un angajat nou si unul vechi, intre un vecin nou si unul vechi, intre un cantaret vechi si unul care d-abia vrea sa se afirme.
La ala vechi stii cam ce ii poate pielea, daca deschide topicuri la misto, daca le face pentru ca nu-l ajuta capul sau daca le face pentru ca intr-adevar are o problema reala. La unul vechi stii cat e de serios/bascalios/realist.
Daca asta tu nu intelegi nici in lumea reala, poate ar fi bine sa mai iesi din casa.
Legat de stergerea topicului, daca topicul era TEHNIC, trebuia sa fie TEHNIC. Daca era revolta unei actiuni de prin alte parti ale forumului, se regasea gresit la o sectiune tehnica privitoare la problemele masinilor. Pozitionarea gresita a topicului cuprinde in ea intrisec pericolul disparitiei. Cine il pune in loc gresit, isi asuma acest risc. Lacrimile ulterioare, plangerile de baba si alte suparari trebuie sa si le adreseze LUI, nu altora, ca nu altii sunt de vina ca el "face prostii".

Si pentru ca la intrebarea din primul post s-a dat raspuns inca din al treilea, aici se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.