Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Forza Stiinta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
lionel
salut, sper sa fie si pe aici fani stiinta.... ce spuneti.... mergem in Europa League
Solon
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Duceti-va! Cine va opreste?

lionel
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif ai dreptate.... nu ne mai poate opri nimeni radmasa.gif
b76bgaarh
haide ma...tu visai frumos.....vrei sa jucam la matinal lpeste 2 ani....

M i h a i
QUOTE(lionel @ 10 Jun 2009, 18:05)
.... ce spuneti....
*



Topic deschis degeaba....
L!nuX
Cine e Stiinta asta ? Are 18 ani ? Ce sa caute la Liga Campioniilor , la 12 sa fie acasa !
black_alienware
Cand o sa ajunga in Europe League o sa invit toti colegii de forum la o drunksinging.gif
Adica niciodata, acum nu va suparati ca nu va mai invit biggrin.gif
lionel
deci peste vreo 2 ore dai de baut biggrin.gif
black_alienware
Eu le urez mult noroc, dar nu are ce cauta acolo. Fara suparare.
Dan73
Asa cum sunt exista topicuri despre Steaua si Dinamo nu vad de ce nu ar exista unul si cu Craiova. Echipa asta a reprezentat ceva, a facut performanta atunci cand era la concurenta cu echipele din Bucuresti ce dispuneau de mult mai multe "atuuri". Scoala de fotbal de acolo a dat multi fotbalisti buni si cred ca merita un topic aici. Nu uitati ca a fost prima echipa care a ajuns intr-o semifinala de cupa europeana si numai ghinionul si arbitrajul indoielnic din meciul cu Benfica au facut sa nu joace finala. Despre prezent nu-s prea multe de spus. Cand il vezi pe patronul clubului iti cam dai seama de situatie.
Dar, pentru ca topicul se cheama Stiinta, O iubire alb-albastra eu zic ca e nimerita poza asta:
lionel
@ black si pe cine ai vedea tu acolo?? Spune-mi si mie un clasament in viziunea ta, facand abstractie de clasamentul real.... primele 6 locuri....
black_alienware
In viziunea mea nu ii vad acolo si atat. Am fost cam rau, le urez mult noroc si vorbim dupa meci wink.gif

Mai vorbim ceva ? smile.gif
papa_mulo
@Dan73: Nu imi dau seama cine sunt al treilea de sus(Beldeanu??) si primul de jos(Donose ??)!
L!nuX
EU zic ca toate topicurile despre fotbal sa fie unite si lasat unul singur , deja sunt prea multe si acest topic nu este unul cu profil sportiv smile.gif
papa_mulo
Eu zic sa inchideti forumu de tot!

"Cafenea=Pentru cei care s-au saturat sa tot vorbeasca de masini."
black_alienware
off: Pur si simplu nu inteleg de ce multi dintre useri se cred moderatori si comenteaza cand ar trebui sa taca.
La ce deranjeaza un topic ? Fie el util sau inutil ... e cafenea, daca imi vine o ideea care nu este la aceasta sectiune, creez un topic nou (cum este si acesta) ca asa vreau eu. Daca vi se pare inutil atunci de ce scrieti ? Cum a fost cel "Anti BMW" ce topic inutil .... dar ati scris toti si vad ca nu va opriti. In fine....

On: Craiova a demonstrat in campionatul asta ca poate ... se putea si mai bine. Oricum Felicitari!
bashtalu
FELICITARI!!!!!!!!
bravo lor si staffului care a pus umarul la treaba!
m-am saturat de discutii numai despre echipele din buc, chiar daca nu sunt microbist, uite cum carul mic rastoarna.......
j.d
Pacat...asta e, o luam de la capat sezonul viitor. Oricum, Craiova a aratat ca poate reveni acolo unde merita.
Dan73
QUOTE(papa_mulo @ 10 Jun 2009, 22:24)
@Dan73: Nu imi dau seama cine sunt al treilea de sus(Beldeanu??) si primul de jos(Donose ??)!
*


Primul de jos, blondu ala e Donose intr-adevar. Al 3-lea de sus, langa Camataru, cred ca e Tilihoi.
b76bgaarh
hai Craiova.....

hmmm j.d. ce sa cautam in europa??? au mai avut o tentativa si dupa aceea au ajuns in B ca li se urcasera basinile la cap.... mai bine asa acolo in prima jumatate a clasamentului...si cu meciuri frumoase......

ne vedem la anu.......
zapata
Hmmmm....ce miros puternic de praz..... biggrin.gif
b76bgaarh
da stim...vine dinspre dinamo.....dupa meciul de la craiova.....
papa_mulo
Ai terminat de plans in perna? Vezi ca jumate din vestiarul vostru e alcatuit din prazari...
amsterdam
Ati ramas vaduvi??
buzasparta
nu mai traiti din trecut ca nu vor mai veni vremurile alea.fotbalul este o afacere.in functie de cine se intelege cu cine se castiga campionatulsau din intamplare castiga altcineva cum s-a intamplat cu otelul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.