Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia SuperNova Confort 2002
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
senna
Dupa cum zice si titlul, se vinde o SuperNova impecabila, rosie ca focul (nu prea a stat in soare). E a unui batranel de la mine de la bloc care a luat-o de noua si a mers mai mult in week-end cu ea. Are toate reviziile facute la reprezentanta, ITP 2010!
Daca este cineva interesat, omul vrea 2700E pe ea. Vroia s-o duca la Dacia Ocazie dar l-am rugat eu sa mai astepte sa apara un cumparator direct si a zis sa caut eu unul. Nu vrea nici un schimb, nu prea mai vede bine si a zis sa nu se mai riste.
Astept telefon la 0722.360.882 sau mess bogdan_moto.
sorin1983
2700 nu ia pe ea dar la dacia ocazie 1500 sigur.
senna
Aha, deci sa inteleg ca s-a terminat cu supraevaluarea SN-urilor si a SL-urilor biggrin.gif
Atunci care ar fi pretul corect?
turturel
daca e impecabila nu vad de ce nu ar lua pe ea un 80-90 milioane..e mai putin de 2700 dar mai mult decat 1500 de euroi. din punct de vedere al supraevaluarii dsn nu a fost supraevaluata deloc...din potriva slz a fost cea care la 5 ani dupa fabricatie varianta scala care a fost 6200 se vindea cu 5500.
asteptam poze cu ea. noroc la vanzare.
argon
QUOTE(senna @ 7 Jun 2009, 07:52)
Aha, deci sa inteleg ca s-a terminat cu supraevaluarea SN-urilor si a SL-urilor biggrin.gif
Atunci care ar fi pretul corect?
*




SN fara aer conditionat 60-70 milioane se cere in targ aici unsure.gif

arunca un ochi si aici. De fapt arata-i batranelului poate revine cu picioarele pe pamant.
sorin1983
Zi-i inainte de toate sa dea o fuga cu ea la dacia ocazie(meridian banuiesc ca mai accepta) si cu pretul pe care i-l dau aia acolo sa faca un pret de piata la care ar vrea sa o vanda. El poate sa ceara pe ea si 5000 dar depinde daca o si vinde:)
senna
Da baieti, am vorbit cu nenea, pretul scade la 2500. Poze n-am ce sa pun, arata ca orice SN Confort Rosu Imperial.
Acum e subevaluata pe piata, nu vad ce alta masina mai noua de anii 2000 poti cumpara cu 2500 si sa consume putin si sa mai fie si piesele ieftine si pe toate drumurile biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.