Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnire nationala
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri nationale
semit
Dupa ratarea intalnirii de 1 iunie, m-am gandit sa ne revansam cumva cu o intalnire de toamna, un ultim week-end de septembrie ar suna bine zic eu.
Ne bagam?
M i h a i
Dupa ce vad lista o sa dau un raspuns....
b76bgaarh
unde???
semit
doh.gif
blondish
Eu zic ca e OK, dar din pacate nu pot promite nimic. Depinde de bugetul cu care raman dupa concediu biggrin.gif
M i h a i
Misto locatia...zona superba....dar...tot zona moldovei?
semit
arata bine.. 6 duble la baiatu, incepeti numaratoarea de la 7 icon_mrgreen.gif totusi vad ca in prezentare e si chestia aia cu mese festive.. ph34r.gif
xcss
Ma declar interesat, in principiu smile.gif
sadi
parca as vrea si eu smile.gif
hugo5969
Recent am devenit si eu proprietar unei Laguna 2 si in principiu as dori sa particip la intalnire blush.gif
Apropo forum, nu stiu unde dar am citit dar exista un fel de autocolant pentru membrii reno.ro? M-ar interesa rolleyes.gif
sadi
va rog, sa nu ne certam din nou..
acum s-a facut curatenie
B.A.M
ma intereseaza si pe mine daca nu mai apare imprevizibilul

13 Jun 2009, 13:15:
frumoasa zona
M i h a i
Up ! tongue.gif
daniel4ro
interesat
elfu
Interesat si eu de intalnire!
Stiu sunt la inceput pe aici (forum) dar plin de sperante!
Foarte faina zona! Recomand, pentru amatori, un traseu in Ceahlau - rezervatie naturala ...
daniel4ro
up
sadi
up ca up, da cine se ocupa de organizare?
aleksanders
daca o sa se aleaga durau, hellcat o sa fie mai mult ca sigur cel ce o sa se ocupe- 1 loc si pentru mine blush.gif
gotty
pai hai cu propuneri si vedem cine i pe aproape....
aleksanders
eu unul am vazut ca sunt inca 2-3 locatii cu mai mult de 12 camere - am exclus vanatorul - dar pensiunea asta arata mult mai bine decat cele de mai sus http://www.turistinfo.ro/durau/cazare-dura...nul-c38048.html
- parerea mea blush.gif
dantes
Despre Vanatorul e de rasu'-plansu'.... per total eu am stat acolo, fu' relativ ok, insa a doua oara nu mai am chef de fata lor wink.gif ...deci in alta parte...

Alpinul e ok...cam multe camere, sigur vor fi ceva probleme ca nu ne vom putea desfasura, insa e incapatoare si e o varianta...

Eu oricum merg oriunde se decide...chiar si la Sighetul Marmatiei blush.gif
gotty
daca pensiunea maria ar avea ceva mai multe camere,ar fi alegerea mea!
DrK
Hai mai bine pe transfagarasan ca se plimba si SUV-ul de la dacia pe acolo smile.gif


Ontopic: hai sa faceti o lista cu participantii pentru a alege pensiunea perfecta.
aleksanders
k hell - orice locatie se alege puteti conta si pe mine
DrK
Ar fi bine sa stabilim cateva lucruri care sa fie obligatorii in cautarea vilei.
De exemplu eu as opta pentru:

baie in camera
gratar in aer liber
sala de mese / salon
locuri de parcare

de preferat ar fi sa ocupam macar 90% din locatie pentru a nu avea plangeri...
aleksanders
radu - din cate am vazut sunt pensiuni ce se invart undeva la 10 camere- eu zic ca se vor ocupa foarte repede si poate ca e bine sa cautam si o a doua vila in apropiere
DrK
Da, normal. Eu ma gandeam sa le punem ca niste conditii generale sau filtre de cautare a pensiunilor. Daca suntem 20 si gasim 2 pensiuni cu 10 camere si aceleasi conditii nu cred ca se supara cineva daca facem split...
semit
up up up! mai facem ceva sau suntem un forum de ghei ignoranti?
daniel4ro
nu suntem ignoranti biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.