Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: salut cine poate sami dea o cutie cu 5 trepte
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 9, 11
senko
as dori si eu o cutie de renault 11 Tl in 5 trepte si o evacuare poate cineva sa ma ajute
Adi R5
de unde esti?
am eu cutie dar sunt cam departe (banuiesc) de tine.
informativ 80 euro/300 ron ...negociabil.

2 Jun 2009, 23:42:
evacuare sau admisie ? (am mai vazut un post de-al tau si de aia intreb)

user posted image user posted image

este asta cumva?
BogdanNick
Si eu am o cutie. De unde esti si cat oferi?
senko
din targoviste
ptr adi r5 nu asta m-am exprimat eu gresit mie imi trebuie toba de jumatate si finala dc ai?:::::::::Dms
SOARECELE
am luat io acu vreo 2 luni toba finala si teava intermediara, noi, si m-a costat cam 280 de lei. apoi am luat si saxofonul, tot nou, dar am luat la gramada si nu mai stiu cat o fost, oricum, vreo 70-80 de lei. asta ca informatie, cred ca s-ar merita noi, acu depinde si de bani biggrin.gif
Adi R5
QUOTE(senko @ 4 Jun 2009, 17:40)
din targoviste
ptr adi r5 nu asta m-am exprimat eu gresit mie imi trebuie toba de jumatate si finala dc ai?:::::::::Dms
*




la finala ...cu mici modificari...potriveste de dacie..nova/supernova.

@dy_best
Am eu toata evacuare(finala e aproape noua) si cutie in 5 trepte lucreaza super frumos.
vionik
am piese de renault 11 diesel si benzina am si cutie pret 100 euro daca te intereseaza
vionik
am piese renault 11 diesel
BogdanNick
Va rog mult, vreau si eu un far si o lampa de semnalizare din astea:[attachmentid=1627539723]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.