Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Stergere topic
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
realraptor06
Salut.
Am facut ieri un topic pentru vanzarea unui automobil SuperNova pentru piese. Astazi spre seara nu l-am mai gasit. Intrucat nu pot da PM nimanui, am considerat ca postarea aici este cea mai potrivita.

In profilul personal, daca dau click pe mesaje, mi le afiseaza, insa daca dau click pe topic, imi spune ca nu mai exista, deoarece a fost sters sau mutat. Am cautat peste tot insa nu am dat de el.

Imi poate spune si mie cineva motivul stergerii, sau, daca a fost mutat, motivul si noua locatie?
Multumesc anticipat.

P.S.

(Topicul se numea "Vand pentru piese sau dezmembrez Dacia Super Nova" si a fost creeat in sectiunea "Piese auto - Dacia SuperNova "
cj98czh
Poate ca tot ce se vinde si se cumpara se face doar la sectiunea dedicata si anume BURSA.... iti recomand sa citesti regulamentul...
L!nuX
Ai facut topicul pe http://www.daciaclub.ro nu pe reno.ro , cauta-l acolo smile.gif
cj98czh
L!nuX - din cate stiu eu sectiunile astea sunt comune pt. ambele forumuri...
argon
QUOTE(L!nuX @ 1 Jun 2009, 20:54)
Ai facut topicul pe http://www.daciaclub.ro nu pe reno.ro , cauta-l acolo smile.gif
*




suntem si postam acolo, si eu si el.
realraptor06
QUOTE(cj98czh @ 1 Jun 2009, 20:53)
Poate ca tot ce se vinde si se cumpara se face doar la sectiunea dedicata si anume BURSA.... iti recomand sa citesti regulamentul...
*



am cautat la piese auto si am vazut ca mai sunt anunturi pentru vanzari acolo. Scuzele mele ca nu am postat de prima data la Bursa. Vi se pare totusi normal sa mi se stearga direct un topic, fara o avertizare, fara nimic?
Normal ar fi fost sa fie mutat unde trebuie la fel cum se face pe 99% dintre forumuri...
cj98czh
DA !

Din nou.... citeste regulamentul ...
klaus
Cu mentionarea lit. p) de la pct 2 din regulament:
QUOTE(regulament)
p) Mesajele ce contin oferte comerciale, permanente sau ocazionale, ale persoanelor juridice sau fizice pot fi postate doar in sectiunile Bursa sau Anunturi, cu respectarea suplimentara a Regulamentelor specifice pentru respectivele sectiuni.

aici se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.