Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Reparatii Spoilere cu fibra de Sticla
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
Lucian MC
Repar orice tip de spoiler cu fibra de sticla si il dau la gata vopsit complet si daca nu sunteti multumiti cum iese eu ma sinucid sincer:)
Vil dau gata de montat pe masina vopsit in ce culoare doriti
Preturile variaza de la 10 lei nevopsit pana la 200 lei daca trebuie sa il refac complet si vopsit
YM:lucian_leone
Lucian MC
Repar si din alte orase daca suportati costurile curierului
Fac si spoilere gen "tuning" Custom made adica fara a mai fi unul identic dar costa de la 150 euro minim daca e unicat
bullet
salut am vazut ca esti tare cu fibra de sticla au cautat multi materialele necesare fara rost nu a gasit nimeni acele materiale le caut si eu sa imi fac o boxa dar de unde leas putea lua ??? cred ca tu esti o speranta pt mine si ceilalti care vor sa si le faca singuri ...sau esti ca restu daca faci la mine bine daca nu pa...app am prelungitoarele alea de la bare ..am fost o zi la peste printre niste hartoape si leam adunat bucati in porbagaj se mai pot repara sau trebuie reconstruite sau mai bine cumpar altele noi sincer bucatile sunt rupte in 2 piese..sau mai bine le leg cu sarma ....ce zici ma poti ajuta cu ceva ??
renutu
prelungiri peste faruri, gen pleoape stii sa faci? pentru megane 2
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.