Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vand sau schimb Renault Laguna 2 Privilege
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Bongiovi
Masina e din 2002 adusa din Franta in 2008 si atunci e inmatriculata in Ro fiind primul proprietar pe cartea de identitate are 150 000 km am aduso la 138 000 . In momentul cand am aduso am facut revizia si am schimbat distributia + kitul de distributie. Acum o saptamana am facut iar revizia pentru ca se facusera 12 000 km unde am schimbat tot ce ma deranja la masina : placute frana, 2 amortizoare + flansa amortizor, bucse punte spate, ulei + toate filtrele, spray bacterii clima, geometria + echilibrare roti toate numai la reprezentanta Renault - Apan - Braila. In momentul de fata masina nu are nici cea mai mica problema ba chiar as putea da si garantie la ea. Dotari :

Motor 1,9 DCI 120 CP
Tapiterie piele (bej)
Instalatie Xenon cu spalare faruri
Senzor presiune roti
Jenti aliaj pe 16"
Clima automata bi-zona
Pilot automat si limitator de viteza
Sintetizator voce
ABS+ ASR + ESP decuplabil
8 airbaguri
4 Geamuri electrice
Radio CD cu comenzi la volan si display central
Sistem de asistare la parcare (spate) cu afisaj in oglinda pe fiecare senzor
Volan reglabil in inaltime si adincime
Computer de bord
Faruri de ceata
Oglinzi laterale electrice,incalzite si rabatabile electric
Cartela (3 carduri) cu optiunea hands- free la toate usile si portbagaj
Perdelute geamuri laterale spate
Senzor ploaie si presiune roti
Folie fata + spate omologata RAR

Masina arata si merge impecabil plus alte investitii minore in ea (covorase originale Renault - 350 Ron, polisat + spalat tapiterie 300 Ron, stergatoare bosh aerotwin etc) . Masina are full casco platit integral pe 1 an si se accepta absolut orice test in orice reprezentanta Renault. Pretul este de 8 000 Euro si astept variante plus/minus diferenta.
chelule
poze?
Bongiovi
asa arata masina....cu specificatia ca in spate carligul s-a vopsit negru si arata mult mai bine plus chestia aia care tine placutele de frana pe roata s-a vopsit argintiu in culoarea masinii biggrin.gif biggrin.gif ca cica asa se poarta de bun gust se vede intradevar frumos pe sub jante si pt mine cel mai important am luat de la modelul facelift semnalizatoarele din laterale de pe usi (lucas) acum le am in alb si se vad bine rau
Alexu7
de ce ai dat kilometrajul inapoi?
scuza-ma dar nu-i vad rostul. unsure.gif
Brohlin
De unde ai dedus ca a dat kilometrajul inapoi?
Poate poza aia a fost facuta acum ceva timp...
Bongiovi
si crezi ca eu as vedea rostul?! eu am adus masina din franta si nu am umblat la km plus de asta mergem la reprezentanta verificam si apoi vorbim....cred ca asa e corect. masina am luat-o pentru mine si nici in clipa de fata nu sunt convins sa o dau chiar daca tre sa imi ajunga noua iubire....laguna 3

29 May 2009, 18:47:
am spus mai sus ca intre timp s-a vopsit carligul etc deci era logic ca poza era mai veche plus de asta doar nu dadeam km inapoi cu ...7 000 =))
Alexu7
QUOTE
Masina e din 2002 adusa din Franta in 2008 si atunci e inmatriculata in Ro fiind primul proprietar pe cartea de identitate are 150 000 km am aduso la 138 000 .



scuze, am citit in graba si am inteles gresit ! blush.gif
spor la vanzare, e masina faina!



up blush.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.