Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: problema cutie viteze cautator
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane I
tintome
m-a lasat cutia de viteze. a sarit cautatorul din suportul lui...
caut: -bucsa cautator [cea din 2 bucati...cel putin la mine era din 2 bucati, nu stiu daca e asa sau era crapata si de asta a sarit]
-siguranta zegner


cine are o cutie de viteze defecta si poate sa scoata piesele astea 2 din ea... sunt dispus sa le cumpar. ma puteti gasi non stop la id : tintome sau la telefon 0745933337

are cineva o schema cu cutia de viteze + cautator sau niste coduri de piese pentru ceea ce caut eu?

vreo sansa sa gasesc la reprezenta?

20 May 2009, 02:42:
am megane classic 1.6e 90cai din 2000
oricine ma poate ajuta cu un sfat e bine venit. nu sta cautatorul in cutia de viteze... l am prins provizoriu dar imi trebuie piesele care tin acea bila de metal din capatul cautatorului in interiorul tijei .....
ionutt daniel
Incearca si la piese de logan, poate ai noroc sa se potriveasca.
tintome
loganul are cutie de laguna 2...smile.gif

cj98czh
Pai tu parca cautai cautator de Megane.... nicidecum de Laguna... cel putin asa reiese din postul tau.... hotaraste-te...
St
Pai ar fi bine sa ne spui si ce cutie de viteze ai.
Mergi la reno, ai sanse sa aiba, chiar pe stoc.
tintome
QUOTE(cj98czh @ 21 May 2009, 07:36)
Pai tu parca cautai cautator de Megane.... nicidecum de Laguna... cel putin asa reiese din postul tau.... hotaraste-te...
*



citeste cu atentie inainte de a da reply.
eu caut piesele de la cutia de viteze a unui megane classic, iar ionutt daniel mi a sugerat sa iau de la logan....doar ca loganul are cutie de laguna si nicidecum de megane!


in continuare..cine are o cutie de viteze de megane1 stricata si poate sa o descompleteze... sau cine are o schema ceva...sa puna aici
cj98czh
Cred ca te cam inseli un pic... ce cod are cutia ta?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.