Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vand Renault 11 GTX 1.7
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 9, 11
Emillliano
Vand Renault 11 GTX, 1.7 l injectie, impecabila, sport 3 usi, detalii la tel 0721392224 si ID mes : boxemilian
daniellu
poze?!
Emillliano
aici gasit ceva poze cu ea, ma mai pus pe ea spoilere laterale, spate si eleron de l azenter, evacuare sport directa, 5jante de aluminiu originale de renault 11

cine e interesat sa dea un tel pe 0721392224 sau mes: boxemilian
silvers
ne arati si motorul? silviu71m
Emillliano
poze.........pt. motor pe mes
molady11
Super tare masinutza, Bafta smile.gif
Emillliano
daca nu e cash, merg si variante cu alte masini......
r11guiutz
Un R11 de 1.6 Diesel ar merge la schimb :X:X biggrin.gif:D ????
alin007
dai eleronu ????? wub.gif wub.gif
florin banaseanu
la ce variante te-ai gindit?adica ce masina ai vrea sau ce alta combinatie?
Emillliano
ph34r.gif nu se vinde niki o piesa de la ea excl.gif , la variante ............... renault 11 desel in niki un caz......., pai..........renault 5 benziuna de 1.4, renault fuego sau renault 19 si megane- neanmatrikulat tongue.gif , daca aveti alte masini ni le prezentam si vorbim ph34r.gif

<span class='edit'>10 Jan 2010, 21:20:</span>
veniti cu varinate ........ca rapid va pricopsitii cu un ren 11 sportiv wink.gif


ATENTIE LA REGULAMENT
Emillliano
ola
Emillliano
ceva variante cu alte renaultuti la orizont.........?
axicrisan
domu emiliano am si io o intrebare te-am intrebat cat costa masina si ai zis 1400 e ok am inteles fiecare isi spune pretuu si nime nu ii obligat sa o cumpere dar nu stiu de ce mie mi-ai cerut 1400 e si pe vanzari renault ii 1100e sincer nu inteleg sau lumea profita de pasionatii de renault 11 ,9 .
Emillliano
salve am cerut atunci.........pretul ala
acum am pus-o la 1100 cum este cu ce est epe ea plus piese de schimb(destule), fiindca mi-am mai lau tun renault si am prea multe masinutze prin curte
daca vrei............1100 euri
si este a ta plus piese destule(pleci cu portbagajul full si pe bancheta din spate) daca esti interesat ............astept
axicrisan
tu stii dar sincer iti zik 1400 cat mi-ai cerut atunci era prea mult nu pentru ce ai bagat tu in ea inteleg toate dotarile dar gandeste-te ca 2000e am gasit opel astra combi 1998 e2 1.7diesel ce ii drept neanmatriculat dar astea totusi cine le mai cumpara ii pentru ca ori is pasionati de renault 11 ori ca nu au bani de investit mai mult in masina si sincer atunci la 1000e o luam dar u ai zis ca asta ii pretu si nik mai putin m-am gandit si nu am avut cum sa dau 1400e pe o masina veche doar pentru pasiune o fac pamea si asta e cat imi tre mie ma duce si oi termina si io cu ea ca vorbind sincer si-o cam mancat malaiu oricum iti zik informativ masina mea nu are tuning sonorizare are in ea de 14 mil si am cerut pe ea in vara 1000 e dar in felu urmator: masina asta alba functionala acte tot + unca una rosie cu acte functionala doar trebuia facuta asigurare si starea tehnica + un motor 1.4 gtl cu , cutie cu 4 viteze si o venit destula lume dar asta o fo pret fix 30 mil daca vroiam o dadeam cu 30 dar nu am dat-o pa niciuna asta am hotarat si nu am mai lasat din pret................oricum sa ai bafta si spor la clienti
Emillliano
...........
cataRNO
Din ce an este masina si cati km are?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.