Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Jante 17" pentru Laguna 2
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
BlackHole
Ma intereseza un set de jante pe 17" pentru laguna 2, 5x108, noi sau second, cu sau fara anvelope, astept oferte daca exista.
BlackHole
up
BlackHole
up
BlackHole
up
BuNeL_u
ce modele vrei ?
BlackHole
Orice model din gama lagunei 2 pe 17" (silverstone, drenalic sau impulsion) sau altele care sa se potriveasca.
Original
Buna ziua,

SILVERSTONE - 860.00 Ron/buc
CAPAC PROTECTIE - 20.00 Ron/buc

LOUXOR - 987.00 Ron/buc
CAPAC PROTECTIE - 27.00 Ron/buc

IMPULSION - 1082.00 Ron/buc
CAPAC PROTECTIE - 20.00 Ron/buc

DRENALIC ( GRI INCHIS ) - 1148.00 Ron/buc
DRENALIC (GRI DESCHIS) - 1043.00 Ron/buc
CAPAC PROTECTIE - 20.00 Ron/buc

SPHINX - 909.00 Ron/buc
CAPAC PROTECTIE - 20.00 Ron/buc

La toate modelele se aplica o reducere de 10%. Preturile comunicate nu contin reducerea. Garantie 12 luni.

Cu stima,

Mircea
BuNeL_u
Iti place ceva de aici ?
BlackHole
Toate imi plac, doar ca bugetul meu nu e atat de ridicat.
Cred ca o sa ma orientez spre ceva second hand, pentru ca cele noi sunt cam piperate.

M-as multumi si cu un set de silverstone, nu are nimeni de vanzare?
antifizic2
@Original - te scap eu de 2 capace nu cunosc insa numele modelului

esti din bucuresti sau trimiti prin posta?
BlackHole
up
iuliu_pop
am de vanzare 4 jante originale Renault in 5 prezoane. Le-am folosit pe Laguna 2.
pret 400 euro negociabil.
rel. la tel. 0765388164 (Timisoara)

[attachmentid=1627522127] [attachmentid=1627522128] [attachmentid=1627522129]
BlackHole
up
PMG_tr
stiu pe cineva care-si vinde jantele pe 17 de laguna2, parca 400 zicea ca vrea pe ele..
ionutzmi
are un preten unele cu spite p17'' sau 18'' , nu dispun de poze dar sint foarte frumoase dak te intereseaza uite nr lui 0762136625 pt detalii complete
BlackHole
QUOTE(PMG_tr @ 11 May 2009, 00:23)
stiu pe cineva care-si vinde jantele pe 17 de laguna2, parca 400 zicea ca vrea pe ele..
*




Daca ai putea sa imi dai cateva poze si ceva detalii despre ele am putea negocia.
BlackHole
up
lagunista
salut vezi ca cineva de aici pe fosrum la bursa are un set de jante silverstone de vanzare la 300 de euro negociabile fara cauciucuri
iuliu_pop
te-ai hotarat in privinta ofertei mele?

aici gasesti si niste poze sa vezi cum arata masina cu jantele montate.

http://www.reno.ro/https://www.reno.ro/index.php?showtopic=149260&hl=jante
Byþu
770 euro cu tot cu cauciucuri Nankang 225/45 r 17 inca in garantie atat jantele cat si cauciucurile.


Mai multe detalii , poze mai mari din mai multe unghiuri etc id mes bytu84 sau 0747627343
BlackHole
QUOTE(iuliu_pop @ 20 May 2009, 23:04)
te-ai hotarat in privinta ofertei mele?

aici gasesti si niste poze sa vezi cum arata masina cu jantele montate.

http://www.reno.ro/https://www.reno.ro/index.php?showtopic=149260&hl=jante
*



M-am gandit, dar intre timp am mai intrat in banii care ii aveam pusi deoparte, trebuia sa schimb bucsele pe spate.

Iti pot oferi 1000 roni pe jante si spun doar atat, pentru ca sti bine ca nu am ce face cu cauciucurile, sau 1500 cu tot cu cele 2 noi. Iti las timp mai mare de gandire daca ai nevoie, pentru ca nu este foarte urgent.
iuliu_pop
Mai bine spune ca nu vrei sa cumperi ci doar studiai piata. La pretul acesta mi le pastrez eu si le folosesc ca seturi vara si iarna. Anvelopele de pe jante nici nu faceau obiectul negocierii si a pretului si erau pur si simplu bonus. Pretul era pur pentru janta. Nu cred ca vei mai gasi jante in stadiul acesta la pretul acesta.
Iar anvelopele noi costa 9 milioane bucata in magazin deci este pacat numai sa ma gandesc la un pret de 25% din cel real.
Eu inteleg ca ai dori sa achizitionezi 4 jante si 4 anvelope la pret 1janta+1anvelopa, si eu as vrea.
Eu zic sa te mai gandesti la ceea ce doresti sa-ti cumperi si care iti sunt prioritatile si daca te hotaresti la ceea ce ti-am oferit si daca nu le voi da intre timp atunci incheiem targul.
Numai bine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.