Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sibiu - Tg. Jiu
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Starea Drumurilor
liviudavid
Salut,

am de gand ca in mini vacanta de 1 mai sa fac o iesire prin tara si nu cunosc prea bine starea drumurilor.

Concret, plec de la Bucuresti - Rm. Valcea - Sibiu - Deva - Tg Jiu si retur.

Drumul pana in Rm Valcea il stiu foarte bine, partea pe care nu am mai circulat de mult timp este Sibiu - Deva - Tg. Jiu.

Va rog sa ma ajutati cu niste informatii despre starea drumurilor si daca se mai lucreaza prin zona.

Km multi, fara incidente !
adi_ar
Acum doua saptamani, la Simeria, se statea in coloana 1-2 ore.
In toamna, Deva-Tg. Jiu era acceptabil, cu tronsoane spre rau. Acum, daca nu s-au reparat, cred ca sunt mai mult spre rau.
mining
Rm. Valcea - Tg. Jiu foarte bun, Tg. Jiu - Bumbesti Jiu sub orice critica, Bumbesti Jiu - Petrosani acceptabil.
b34uen
cel mai frumos drum ar fi: sibiu-brezoi-voineasa-obarsia lotrului-petrosani-tg jiu.
acum depinde cat de mult iubesti si masina.
liviudavid
Pai tocmai ca o cam iubesc si nu as vrea sa o duc pe acolo. Maine dimineata plec, va anunt la intors cum am mers.
f.marinescu

Stie cineva, pe Valea Oltului, Rm.Valcea-sibiu, TIR-urile mai au interdictie in zilele de S si D ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.