Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: referinte injectoare
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Laguna II
yonutz86
salut salt!!! care ma poate ajuta si pe mine...am problema cu 2 injectoare.pana aici bune si frumoase;eu am gasit in franta injectoare foarte efine in jur de 100€ piesa.problema este ca nu cunosc referinta.fiecare injector are o referinta.masina e in tara nu pot ajunge si nu am pe cine sa pun ca sa-mi desfaca injectoarele sa vada ce serie au (sau referinta) acuma va intreb pe voi poate stiti ce tip se potriveste pt o LAGUNA 2 EXPRESION 105CP 1,9DCI 2003. MS MULT astept raspunsurile. 053.gif

IULYAN24BUC
QUOTE(yonutz86 @ 26 Apr 2009, 16:49)
salut salt!!! care ma poate ajuta si pe mine...am problema cu 2 injectoare.pana aici bune si frumoase;eu am gasit in franta injectoare foarte efine in jur de 100€ piesa.problema este ca nu cunosc referinta.fiecare injector are o referinta.masina e in tara nu pot ajunge si nu am pe cine sa pun ca sa-mi desfaca injectoarele sa vada ce serie au (sau referinta) acuma va intreb pe voi poate stiti ce tip se potriveste pt o LAGUNA 2 EXPRESION 105CP 1,9DCI 2003. MS MULT astept raspunsurile. 053.gif
*



LA CATI KM AI INCEPUT SA AI PROBLEME CU INJECTOARELE??
NU STIU RASPUNSUL LA INTREBAREA TA
POTI SCRIE SI U AICI PE FOFRUM UNDE LE AI GASIT,IN CAZ CA MAI SI ALTII NEVOIE
CIAO
gabriel/rr
scrie VIN-ul masinii si te ajut eu cu referinta corecta wink.gif
yonutz86
ce-i ala VIN ? wink.gif
gabriel/rr
seria de caroserie(vehicul identification number)VF1BG...ETC
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.